Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Várjátok már az augusztus...

NTBS kérdése:

Várjátok már az augusztus 20-i ünnepségeket?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 22:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert

- az már a nyár vége

- nem érdekel

- hülyeségnek tartom a tűzijátékot

- nem Magyarországon élek, ugyanúgy melózni kell

2022. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, előbb ki akarom élvezni aa nyarat.
2022. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy várom, mert ahogy más is írta az gyakorlatilag a nyár végét jelenti. Szeretem a nyarat és nem akarom hogy gyorsan vége legyen, bár ez a kánikula most nagyon rossz volt, de a 30 fok ezek után már kellemes lesz:)
2022. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Nem. En semmilyen unnepet nem tartok, igy pl. a szulinapomat sem.
2022. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
Csak az ország tortája miatt, a többi nem érdekel 🤣 de a tortát minden évben megkóstolom 😁
2022. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
61%
Mint éh tyúk a taknyot.
2022. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
47%
Hidegen hagy.
2022. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
23%

Hogy a fenébe ne várnám, akkorra kaptam időpontot, kb. le is rohad a lábam, ha nem, akkor meg pont a nyári omikron tetőpontján dögölhetek meg a szopógépen.

Az ünnepségeket nagyon várom, a sok turista, meg hazai barom össze hordja az ősz flurona himlőt, októberre megint lesz pár ezer magyar hulla (nem kár értük, van elég), aztán totál leáll az eü, hogy pár teraszos, szállodás kaszáljon. Ilyen június után jöhet egy jó kemény december, pont az ünnepi bevásárló időszakban (mondjuk úgysem lesz már pénze senkinek, addigra) röpködnek majd a mínuszok a rendelők tele, mindenféle takonykórossal, aztán, aki megmarad, jövőre mehet megint tűzijátékot nézni.

2022. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

Nem, mert azt jelenti, hogy kevesebb, mint fél hónap van már csak hátra a nyári szünetemből, és emlékeztet arra, hogy hamarosan újra jönnek a szürke hétköznapok, aztán szeptember második felétől meg az időjárás is el kezd romlani...


Szeretem a nyarat, nincs bajom a meleggel (amúgy a hideggel sem, de már elég volt belőle az előző télen, most a nyárnak van az ideje), nem értem, hogy miért kellene várnom.


Amúgy az ünnepségek szépek szoktak lenni, szóval kár, hogy nem júliusban avatták szentté István királyt. :-D XD

2022. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. szept. 5. 15:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!