Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tájékozatlan vagyok pillanatny...

Tájékozatlan vagyok pillanatnyilag és nem tudom hogy most hogy lesz szombaton az időjárás jelentéssel?

Figyelt kérdés

Ki fogja elkészíteni az aktuális prognózist?


Mi van ha eső lesz a felhők alapján?


2022. aug. 25. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Már eldöntötték (Viktor) a Karmelitában hogy meleg, napsütéses idő lesz, a nap is csak azért fog lemenni este, hogy jobban látszódjanak a rakéták.

Isten áldja miniszterelnök úr, Észak-korea óta nem látott ekkora csodát ez a világ!

2022. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Félek, hogy a Gyurcsány telesírja felhőkkel az eget.
2022. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Remélem hogy most hétvégén is zivataros idő lesz és szétveri a nagyzolós tűzijátékukat, és rohadtul pofáraesés lesz az egész mert Viktor az orráig se fog látni akkora eső lesz!. Most már igazán megérdemelnék.
2022. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Szombaton nem mernek majd időjárást jelenteni

Megkapjuk a péntekit, a vasárnapit, a kettő között meg a tv-ben legfeljebb annyit hallhatunk, "jelenlegi időjárás az ablakból tökéletesen látszik, de bármelyik percben változhat..."

2022. aug. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, az OMSZ közfeladatot lát el, de ha lenne az összes meteorológusnak a pucájába vér, akkor az összes műszaki hibára hivatkozva felfüggesztené a munkát. Nem mellesleg vannak külföldi időjárásportálok, amelyek ugyan a magyar mérőállomások adatait használják fel, de a jelentést ők készítik el. És több ilyen láttam várható vihart még kora délután is.
2022. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

10 perc múlva megalakulna az Orbán Ráhel meteorológiai intézet, 30 évre kizárólagosan megkapva Magyarország időjárás jelentéseinek elkészítését, végtelen sok közpénz ellenében.

Ezzel a tetű bűnöző bandával sehogy sem lehet kiszúrni, mindenben csak a lopás új lehetőségeit találnák meg.....ez a felcsúti szuperképessége.

2022. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj magadnak egy ilyet, ez a tuti:


[link]

2022. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Nem lett rossz idő.
2022. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!