Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Póló díszítése filc anyaggal?

Póló díszítése filc anyaggal?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű jelmezt szeretnék készíteni: egy pólóra filc anyagból kivágott formákat szeretnék ragasztani. Érdekelne, hogy ez mennyire lehet működőképes, illetve milyen ragasztót ajánlanátok hozzá?

Textilfilcet nem szerettem volna venni, azzal macerásnak tartom a felfestést és javítani sem igazán lehetne.



2022. okt. 13. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A sima papír ragasztó is megteszi ha egy jelmezre akarod rakni amit ritkán hordasz.
2022. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy meg technokol, az jól megfogja, bár nagyon közelről látszik mert valamennyire átüt a ragasztó. arra figyelj, hogy a kereskedelemben kapható filclapok műfilcek, tehát a textil ragasztók többsége nem fogja meg(azokat természetes szálakra szokták inkább készíteni), ragasztópisztollyal is inkább csinálj egy próbát, mert egyszer nekem sikerült egyet megolvasztani (bár az nem volt valami hűde minőség...)
2022. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van spéci textil ragasztó.

Facebookon a Textilshop by CiLi csoportba lépj be, az egyben egy webshop is.

Onnan tudsz venni megefelő ragasztót.

Ha gondod van, CiLi segít, nagyon aranyos.

2022. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A másik jó lehetőség a decoupage ragasztó, szerintem megfogja, ÉS!!! a legtöbb vízben oldódó.

Szóval csak kimosod, és van újra egy sima pólód.

2022. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a textilragi nekem sose fogta meg a filcet... ha csak jelmezként hordod (nem fogod civilben) akkor ragasztópisztoly:))
2022. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!