Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a férfinapról?

Mit gondolsz a férfinapról?

Figyelt kérdés
Ezúton szeretnék minden férfinak boldog férfinapot kívánni! :)

2022. nov. 19. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. Vagyis ugyanazt, mint a nő napról: nem tartjuk.
2022. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy az emberek 95% azt sem tudja, hogy ilyen létezik, nőnap esetén legfeljebb 5% nem tudná.

Én meg ünnepelem magamnak egy jó tojásrántottával, ciderral meg energiaitalal és semmittevéssel. :)

2022. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ohh de kedves. Köszönjük szépen. Tudtam, hogy létezik, de sosem tartottam fontosnak, sőt azon a napon mikor tartják mindig elsiklottam fölötte. A gyetekek is az anyák napját tartják meg inkább, férfiról nem emlékeznek meg. Pedig egy kukit rajzolni egy lapra amit átnyújtasz apádnak nem olyan nehéz szerintem :D
2022. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
74%
Ugyanazt mint a nőnapról: nem foglalkozunk vele.
2022. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam, mivel véleményekre voltam kíváncsi, és mindenki leírta azt, így mind hasznosak! :)
2022. nov. 19. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Ohh nemár, véleményekre voltunk kíváncsiak, egyben a Tiedre is. Ami a pontozás alapja is lehet. Ne félj negatívumot adni ha nem értesz egyet vele. De köszönöm. 3-as voltam. Szóval, ha nem vagyok túlságosan elkésve, Neked mi a véleményed a Férfiak világnapjáról?
2022. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt sem pontozom le, aki nem egy véleményen van velem, ez szerintem teljesen normális.

Én értékelem a férfiakat, és úgy gondolom, nekik is jár egy ilyen nap, és szívesen köszöntöm fel a körülöttem lévő férfi ismerőseimet. Nőnek lenni sem könnyű, de azért nektek férfiaknak sem lehet egyszerű. Az elismerés és megbecsülés nektek is jár. :)

Az év többi napján is odafigyelek másokra nemtől függetlenül, és máskor is kedveskedem, vagy kifejezem a hálámat például.

2022. nov. 20. 01:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát Te tuti beépített ufó vagy, vagy orosz kém. A közelemben ilyent átlagos nő nem tesz, vagy ha mégis hátsó szándékkal rendelkezik (pl kém xD) (bocsi) Senkinek sem egyszerű, de a többség a saját érdekeit nézi. A férfi vagy az apák napja valahogy amolyan létező de mégis semleges jelenség. Családomban és rokonságomban is a női feljebb valóságot láttam tükrözni, míg a férfiaknál a pénzalapot.
2022. nov. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok, nem tehetek róla. Szeretek adni, figyelmes lenni, én ettől érzem jól magam. És igen, apukámat is felköszöntöm apák napján. :)
2022. nov. 20. 01:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó olvasni soraidat, hogy létezik ilyen. Tartsd meg jószokásodat és maradj ilyen pozitív. :)
2022. nov. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!