Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Diplomaosztóra egy 28 éves...

Diplomaosztóra egy 28 éves közeli barátomnak, aki nő mit illik adni?

Figyelt kérdés
Egy frissen végzett jogi diplomás barát(nőm)ről van szó. A segítségeteket előre is köszönöm!

2023. júl. 23. 00:10
 1/7 anonim válasza:
72%
Én senkitől sem kaptam semmit.
2023. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Egy csokor virágot, vagy vidd el vacsorázni.
2023. júl. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Én a húgomnak egy parfümöt adtam.

Barátnőmnek egy porcelán sütiskészletet (de ő kifejezetten imádta a porcelánt).

2023. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Erre nincs egzakt válasz, hogy étkészletet / perzsaszőnyeget / gyémánt diadémot szokás vagy épp KELL ilyenkor adni. Tökre nem mindegy a kettőtök kapcsolata, az anyagi helyzeted sem. Ha normális, akkor semmi értékeset nem vár el, de biztos jól esik neki, ha valami aprósággal megleped. Mittudomén, vehetsz neki egy nyakláncra való medált, elviheted a kedvenc éttermébe vacsorázni, vagy ha ügyes vagy, te magad is készíthetsz neki valamit. Hidd el, nem kell vagyonokat elkölteni ahhoz, hogy örömet szerezz.
2023. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen mindegy, szerinted érdekelni fogja? Örül, hogy lediplomázott, és mellette vannak a szerettei. Minden más mellékes ilyenkor.
2023. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem kaptam, még a családtól sem. Elmentünk utána ebédelni.
2023. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Csipkés fehérneműt
2023. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!