Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A Debreceni Virágkarnevált...

A Debreceni Virágkarnevált meg lehet belépő nélkül is nézni?A vonatjegyet ismét féláron lehet venni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 15:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
89%
Ahhoz hogy a karnevált állva vagy a földön ülve megnézd, nem kell fizetni. Akkor kell csak, ha kijelölt lelátóban szeretnél helyet foglalni, de szerintem nem éri meg és ha nincsen idős vagy mozgáskorlátozott rokon, fizetni nagyon felesleges.
2023. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. aug. 13. 13:08
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Még ingyen sincs értelme végignézni ezt a sz@rt.
2023. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Uh tényleg?miért?
2023. aug. 13. 20:56
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
4-es, mert szerinted mi abban az élvezet, hogy giccses, nagyrészt művirággal meg szárazvirággal kitűzdelt utólag megfestett, gagyi hungarocellból ízléstelenül megformázott virágkocsikat meg kb. minden évben ugyanazokat a mazsorette meg egyéb táncsoportokat végignézel felvonulni az 50 fokban a vidékről feljött suttyó fideszszavazók tömegében tobzódva, 10x-es áron kinált kűrtős kalácsot majszolva?
2023. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én még soha nem láttam,minden évben készülök megnézni,pedig utálom a Fideszt.Ez egy nagyon régi hagyomány,de kinek mi tetszik.De akkor ezek szerint nem olyan nagy durranás.
2023. aug. 13. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha még sosem láttad, akkor nézd meg és utána magad alkoss róla véleményt. Engem nem tudott sosem lekötni és felsoroltam, hogy mi a véleményem róla, de sok embernek tetszik, bazi nagy tömeg szokott lenni az biztos.
2023. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Belépő? Hova?

Nem nagy szám egyébként, sokkal többet vártam

2023. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kései Sirató ***** válasza:

Nagyon jó program, ne hallgass a 3-as véleményére. Én többször is láttam, szerintem sehol az országban nincs jobb program augusztus 20-án.

Persze csak annak jó, aki szereti élőben nézni a virágokat, aki szereti a zenét, a táncot, a látványt.

2023. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kései Sirató ***** válasza:
2023. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!