Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Orulsz annak hogy lesz tuzijatek?

Orulsz annak hogy lesz tuzijatek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 20. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem erdekel
54 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Marhára leszarom. Sajnálom a vadakat, madarakat, akik nem tudják hova meneküljenek ilyenkor, de egyébként számomra teljesen érdektelen.
2023. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk tegnap volt, még 200m-t se kellett volna mennem, hogy lássam, de nem érdekelt.
2023. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Majd ha Orbán Viktor zsebből fizeti ki, akkor talán örülni fogok neki. De így ez nem szól másról, mint a beszedett adómilliárdok látványos megsemmisítése.
2023. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Már külföldön élek, dolgozok, adózok, szóval nem érdekel különösebben.
2023. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
90%
Sajnálom a kutyákat, akik fél órás cirkusz miatt (mert hát verni kell a mellünk hogy minden is jó) hetekig depressziósak lesznek.
2023. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg pénzt elpocsékolnak, fölöslegesen szennyezik a környezetet (nem az a lényeg, hogy az autó is szennyezik, ez még pluszban rájön teljesen értelmetlenül!), a környékbeli állatokat, kisgyerekeket halálra ijesztgetik és mindezt semmiért!
2023. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
én csak azért is elmentem a városból hogy ne lássam és más programon voltam, nem is nagyon láttam már a szokásos ilyen tüzijáték olyan koncert videókat és képeket szerintem már másokat se izgat annyira
2023. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
nem…. szegeny kutyak, macskak, akik hazban vagy akar koborok sem tudjak hova menekuljenek… nem beszelve a madarakrol es tovabbi allatokrol akarmilyen korulmenyek kozul… en az allatok erdekeben betiltanam, hisz ez is csak az onzo emberek szorakoztatasara alkalmas….
2023. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

A hivalkodó nyomor!

Európa majdnem legnyomorultabb országa rendezi Európa legnagyobb tűzijátékát, ezzel 45 perc alatt elégetve súlyos ezer-milliókat!

Aki ezt felelős kormányzásnak nevezi, az totál idióta!

És az sem normális, aki ezt kitalálta, engedélyezte és kifizeti!!!

2023. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Legfőképpen ez azért valósulhat meg, mert a sok birka kimegy és ujjongva nézi, ahogyan kilövik a befizetett adómillióit az égbe. Egy évben legyen csak olyan, egyetlen egy évben, hogy senki nem megy ki és az üres térben lövöldözik a tüzijátékot. Akkora világszintű botrány lesz belőle, hogy kétszer is meggondolja a kedves Orbán Viktor kormánya, hogy fog-e jövőre is tüzijátékot rendezni vagy inkább észbe kap és értelmes dolgokra fordítja az adónkat.
2023. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!