Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg?

Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Már most látom előre, hogy jövőre március 15.-én kell nagy bevásárlást tartanom majd, idén pedig pont karácsony napján kellene, csak ugye semmi nem lesz nyiva a 0-24-es boltokon kívül. Ki hogyan oldaná ezt meg?
márc. 16. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vásárolsz előre, mint mindenki más?
márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: nem mindenkinek van szabadideje, tudod van aki dolgozik, teper hogy haladjon előre az életben, nem otthon tesped egész nap.
márc. 16. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, én is dolgozom. Nem is csak napi 8 órát. Ettől függetlenül mindig meg tudtam oldani a bevásárlást, ugyanis az üzletek normális helyeken korán reggel kinyitnak és késő estig nyitva is maradnak, méghozzá a hét minden napján. De ha ez nem felel meg, ma már mindenhonnan házhoz lehet szállíttatni mindent.
márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb időt töltenék trollkodással, és akkor lenne időm a nagybevásárlásra.
márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kitaláció a kérdés. Nevetséges vagy.
márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!