Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Csak én bánom nagyon hogy...

Csak én bánom nagyon hogy vége az ünnepeknek?

Figyelt kérdés

kb. nyár óta ezt várom.hogy végre karácsony,szilveszter*-*

és seperc alatt már vége is és annyira szomorú vagyok..okéé.hát ez igy most vicces,hogy szomorkodok mert vége a karácsonynak:DDD

de egyszerűen imádom az egészet és olyan rossz hogy vége.:(

van valaki aki együttérez velem?:D

14L


2012. jan. 2. 15:32
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
68%
Én is ilyen voltam, kisebb depresszióm volt az ünnepek után, de idén valahogy nem érzek semmit. 17L
2012. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Tarts ki másfél hónap és itt a farsang :)
2012. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy együtt érzek, persze :D Vártam én is nagyon a karácsonyt, sütöttem , díszítettem, annyira jó volt! :)
2012. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
VÉGREE azt hittem csak én érzek így! Én is nagyon készültem a karácsonyra olyan jó volt menni a karácsony előtti bevásárlásra olyan jó volt a készülődés és nagyon hamar vége lett! Visszagondolok, hogy milyen jó volt egy héttel ezelőtt meg szombaton a szilveszter és most elkezdődik a suli és jönnek az unalmas hétköznapok! Olyan jó volt itthon lenni és nagyon szomorú vagyok, hogy vége ez ünnepeknek!!! Most úgy érzem, hogy ki se bírom ezt a 3hónapot szünet nélkül a suliba! De 1hét és utána már megszokom!
2012. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

15:56-os vagyok

13/L

2012. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Én 22.-én nagymamámnál voltam és mikor 23.-án jöttem haza akkor már előszedtük a díszeket és felállítottuk a karácsonyfát és olyan jó volt díszíteni a fát és arra gondolni, hogy holnap karácsony! Én erre gondolok vissza!! Én is nagyon szomorú vagyok, hogy vége!
2012. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
54%
Teljesen együtt érzek az összes válaszolóval, nem akarok iskolába menni. A karácsonyt is sajnálom, mert akkor valami különleges van a levegőben.
2012. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sajnálom én is. De gondoljatok bele, hogy csak így tud eljönni a nyár! :-)) Azért azt se hagynánk ki szerintem :-)) 26/N
2012. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom, mindig olyan hamar elmegy... Most a Húsvétot lehet várni. :D
2012. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, de a húsvét az nem olyan jó mint a karácsony meg a szilveszter! Mondjuk akkor már itt a tavasz:)
2012. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!