Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 2 hónap múlva leszünk a...

Szandii** kérdése:

2 hónap múlva leszünk a barátommal félévesek szeretnék neki vmit venni vagy csinálni ötleteket adjatok! (gondoltam szív medálra töröttre de nemtom h neten meik oldalon olcsóó)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Csináltass neki egy fényképes párnát, lehet szív alakú is. pl. olyan képpel amin ketten vagytok rajta.


vagy ilyen bögrét.

2012. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz majd ezen másfél hónap múlva gondolkodni!
2012. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Még csak 4 hónaposak vagytok? Hogy tanultatok meg ilyen gyorsan írni, beszélni?
2012. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3/3. Én is ezt akartam kérdezni! Tudom,hogy ma korán kezdik a "barátkozást",de 4 hónaposan már csúcs.

Igaz,ahogy a helyesírást nézem,nem lehetetlen.

2012. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs is szebb a csecsemő-barátságnál!
2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 étoile et lune válasza:
Már félévforduló is van? Mindig fennakadok az ilyeneken. Hát, ajándékötletem az nincs, kanalazzatok ki egy doboz fagyit a rakparton, aztán szexeljetek egy jót, nekem ez nagyobb ajándék lenne, mint egy hülye bögre. Bár az se jönne rosszul, a bögréim mintáját lemosta a mosogatógép..
2012. febr. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
cumit
2012. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ekeke válasza:
Figyelitek? Annyira szerelmesen isteníti a Barátot, hogy halovány fogalma nincs, milyen Ő és kicsoda. Már abban a buliban, ahol nem ismerte meg, mert csak reggel ébredtek fel egy nagy egyesült hányástócsa közepén is tudni akarta legalább, hogy Pisti vagy Endre, vagy tán Júlia. Ezért kérdezi tőlünk, mert hátha jobban ismerjük, és megmondjuk, minek örülne. Hát nem ez a legszebb? Valami olcsót akar neki venni, nehogy elkedvetlenítse Őt, mert már minden pénzét elköltötte hajvasalóra, borotvapengére meg zselére. És ti még kinevetitek, szemetek!
2012. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy vegyél neki egy olyan törülközőt amin rajta van a neve, vagy bögrét, esetleg egy közös képet keretezz be. (Vagy én pl láttam olyat a neten de ez nagyon drága az a baj :/ hogy van két nyaklánc, és az egyikre az van írva hogy "Love" a másikra meg hogy "You", és az egyiket odaadnád a barátodnak:))
2012. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!