Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek idén augusztus...

Szerintetek idén augusztus 20-án milyen tüzijáték legyen budapesten, hohy a citadella mellett, uszályokról vagy hidakról lőjék fel a rakétákat?

Figyelt kérdés
Mert ugye mostanában nem lőnek hídról,inkább uszályról,és én szerintem idén jó lenne,ha a citadelláról,és inkább a lánc és az erzsébet hídról lőnék fel,na egy uszály legyen az ország ház előtt is ,hogy jobban széthúzzák a tüzijátékot ne pedig össze egy helyre,hogy a nézők ugye egymásra ne másszanak egy helyen és ,hogy nehogy pánik törjön ki a sok bírka között mint 2006-ban.

2012. márc. 4. 17:27
 1/5 anonim válasza:
nekem mindegy, de már vároooooooom *.*
2012. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hová valósi vagy?
2012. márc. 4. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy én úgy is a keresztapám erkélyéről fogom nézni ahonnan ez az egész teljesen jól látható 90% os rálátással. Szerintem az lenne a szép ha valamelyik hídról teljesen mindegy melyikről lőnének ki nagyon alapszínű rakétákat is plusz egy görögtűzzel zárni azt a részt.
2012. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen baromságokra költenek el egy valag pénzt amikor így is nagy szarban van az ország...
2012. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt lakom az Erzsébet-híd mellett (nem alatt), és "imádom", amikor az egész ház beleremeg a tűzijátékba... Szóval szerintem semmilyen se legyen.
2012. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!