Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Diplomaátadó a BME-n. Hogyan...

Diplomaátadó a BME-n. Hogyan zajlik egy ilyen? Illik vinni meghívottként virágot?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 21:04
 1/3 M_M válasza:

Bementek, K épület aula. Diplomások ülnek, a sokszáz rokon-ismerős meg oldalt nyomorog, páran talán le tudnak ülni. Hosszú beszédek, himnusz, szokásos műsor, aztán egyesével osztogatják, mindenki kivonul átveszi, kézrázás, mosolygás. Ünneplőbe illik menni, vinni nem kell semmit. Ballagásra illik a virág. Szerintem diplomaosztó UTÁN érdemes max egy üveg piát adni a delikvensnek, hogy sikerült neki. Szerintem lányok-fiúk egyaránt örülnek neki, de semmi sem kötelező. Szülőktől meg van aki kocsit kap, van aki lakást, van aki csak két puszit.


Egy jó buli utána szerintem a legjobb este.

2012. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet a részletes válaszért! :)
2012. márc. 26. 11:44
 3/3 M_M válasza:
Ja amúgy az üveg piát csak azért írtam, mert általában aki a BME-n szerzi meg a diplomáját az 2 hetes italozást-ökörsütést tervez, hogy végre vége :) Elhívod bulizni ha jó haver, aztán meghívod valamire a diplomája miatt, az bőven elég. Ha persze hölgy az illető, te fiú vagy és nem csak baráti szándékaid vannak, akkor mindig lehet virágot vinni ha szereti :)
2012. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!