Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért lesznek az emberek...

Miért lesznek az emberek idegesek, ha jön valamilyen ünnep?

Figyelt kérdés

Én egész télen depis voltam, most, hogy végre jó idő tökre örülnék, hogy végre lehet sétafikálni meg a szabadban olvasni, de nem lehet, mert jön a Húsvét, és itthon mindenki ideges, én meg ne szórakozzam!

Mire jó egy ünnep, ami másról sem szól, mint "Csináld már! Most ne ülj, majd és olvass! Ne idegesíts! Nem lesz süti! Mikor állsz már fel végre? Miért nem takarítasz? Majd szórakozol ez'tán!"

Én igenis szórakozni akarok! Nekem nincs tavaszi szünet, csak ez a hétvége meg a hétfő. Nekem nem kell ideges ünnep, amikor mindenki rossz hangulatú. De ha meg fogom magam, és elmegyek járni egyet a városban, akkor megint csak én vagyok a rossz. :(


2012. ápr. 7. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna túlparázzák a dolgot. Csináld meg az otthoni dolgokat hamar, aztán hagyd őket a fenébe :)
2012. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna, ha megcsináltam valamit, kitalálnak újabbat. :(
2012. ápr. 7. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma már az ünnepek arról szólnak, hogy versengjünk a rokonokkal, ismerősökkel, hogy kinek vannak jobb sütijei, kinek van szebb és tisztább lakása, ki vesaz drágább ajándékokat. Régen még nem ez volt az ünnepek lényege, mindegyiknek megvolt a varázsa, amikor együtt volt a család, a baráti kör és vidáman eltöltötték az időt, nem csak annyi volt, hogy takarítsunk, mert jönnek a rokonok és mindenki ideges, hogy mit fognak szólni a lakáshoz. De manapság már csak az üzletről és a versengésről szól az egész, lassan már igaza lesz Jehova tanúinak abban, hogy ezek az ünnepek csak mérgezik az embereket.
2012. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a magad nevében beszélj utolsó. Ez teljes mértékben intelligencia kérdése. Nekünk egyáltalán nem célunk, hogy felvágjunk bárki előtt is. Nem pakoljuk fel az ajándékainkat facebookra, nem dicsekszünk a rokonoknak, barátoknak. Igazából minél primitívebb, vagy minél sikertelenebbnek érzi magát valaki, annál inkább kompenzál. Ránk ez abszolút nem jellemző, pedig egyik szektában sem vagyunk. Szóval ne általánosítsunk. Sokkal több normális ember van, mint gondolnánk, csak a normálisra nem figyelünk.
2012. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!