Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 1 éves évfordulóra mit ajánlan...

1 éves évfordulóra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 23:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Nincs sok pénzünk de mégis meg szeretnénk ünnepelni valahogy milyen tippeket tudnátok adni ami nem túl drága és jól is érezzük magunkat?
2012. ápr. 11. 23:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Te a férfi vagy, vagy a nő? :D (Bocsi, ha nem hetero kapcsolat.) Lepd meg a párod egy vacsorával egy étteremben, ha férfi vagy, vegyél neki virágot, ha a nő vagy, vegyél (fel) estére egy szexi alsóneműt, és bújjatok a takaró alá... ;)
2012. ápr. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is max egy vacsora, de ha meg még fiatalok is vagytok akkor meg egy közös program, fagyizás, vagy amit együtt csináltok.


venni semmit. a férfi vehet egy szál virágot, de szerintem az is felesleges. Mi soha nem ünnepeltük ilyet, mert szerintem tök felesleges, max szóban megemlékeztünk, hogy emlékszel mikor elöször csókolózunk....

2012. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Főzős Laci ***** válasza:
Valami kis értékű,de mégis a maga nemében aranyos dolgot kell venni,a vacsora mellé.Pl:figurás bögre,kis állat porcelánból,amiért a másik rajong(nyúl,elefánt,kutya),vagy valamilyen olyan népművészeti termék,ami mindekettőtök számára sokat jelent.
2012. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem felesleges bármiféle tárgyi ajándék, én simán főznék otthon egy kajcsit, gyertyafény, aztán összebújás, esetleg masszázs stb... nemár egy tárggyal / virággal fejezzük ki hogy "ja fontos vagy nekem örülök stb" :) De nem vagyunk egyformák, te tudod milyen a kapcsolatotok.
2012. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!