Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ajándék tanárnak évvégére?

Ajándék tanárnak évvégére?

Figyelt kérdés

Mit vegyek szerintetek neki? Nagyon jó barátom és valahogy megszeretném hálálni neki az egész éves fáradozásait... Mivel lepjem meg?

férfi, 45 körüli, szereti a tudományokat (de könyvet már kapott tőlem tavaly), szereti az új, mai cuccokat és szeret kirándulni, mondjuk asszem mégsem hívhatok el az erdőbe túrázni :D Ha van itt tanár akkor örülnék ha leírná, hogy ő minek örülne, de persze mindenki leírhatja...:-)


2012. máj. 10. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit tanított?
2012. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

fizika

matek

informatika

angol

2012. máj. 10. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ajándék tanárnak évvégére...ne nézd a fogát!
2012. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
?????
2012. máj. 11. 07:07
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Az ajándék lónak dolog miatt írta:)

Arra célzott vele hogy ne válogasson a tanár, és örüljön akármit kap. Szerintem se az a legfontosabb hogy mit adsz neki. Biztos örülni fog neki. Ha informatikát is tanított akkor biztos érdekli is. Vannak karkötő pendriveok. Nem túl drága. Karkötőnek használhatja, és hordhatja rajta az adatait. Szerintem ez tetszene neki. De nem tudom mennyit akarsz költeni, biztos örül egy csokinak is :)

2012. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ez rohadt jó lenne hol lehet ilyet kapni????

nagyon szeretem és van egy kis megtakarított pénzem és szerintem ez jó helyre menne ha erre költeném, jó lenne boldoggá tenni

hasonló cuccok is jók

nem is tudtam hogy vannak ilyenek

2012. máj. 11. 17:09
 7/10 anonim válasza:
2012. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csoki ,virág.
2012. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
férfinak virágot? nem fogja azt hinni hogy .... ferdehajlamú vagyok?
2012. máj. 30. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
vannak olyan csokrok amibe kis piákat tesznek.
2012. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!