Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit, , szokás, , ajándékozni...

Mit, , szokás, , ajándékozni promócióra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint egy cég reklámjaként gondolod?


- logós füzet

- logós toll

- logós mappa

- logós egérpad

- logós bögre

- logós naptár

- logós kulcstartó...


Ilyesmiket.

Lehet olyat is, hogy csomagot állítasz össze, amiben több minden van.


Olyan helyen is voltam már, ahol nem logós dolgok voltak, hanem egy sima papírzacskó, volt benne kis csoki, alma, üdítő... és rá volt írva, hogy XY cég ajándéka.

Ez egy konferencián volt, és nagyon jól jött minden, amit adtak, szóval jó reklám volt. :)

2012. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Èn külföldön élek itt nagyon megy ez a reklám ajándékozás.


Ami biztos minél jobb minöségü valami annál többet mond a cégröl.


Pl férjem egy mercedest vett, és mikor kiszállították akkor kapott ajándékszatyrot, kulcstartót esernyöt, öngyujtót, meg még egy rakás más dolgot. Minden szuper minöségü. az esernyöt imádom, szuper nagy és jól is néz ki, még a szél sem csavarja ki .


Ahol cégnél dolgoztam karácsony elött rendeltünk egy eész irodányi cuccot. Itt is volt öngyujtó, volt a sima müanyag és volt Zippos (a cég emblémájával).

aztán amit szerettem (mert mindenböl vihettünk) egy textilkosár, szuper strapabíró, de 5m-s méröszallag amit rengeteget használunk, de voltak kaják is mint lazac, borok, májpástétomok (persze ezeken nem volt a logonk, de olyan szatyorba hozták ami logos volt), aztán szuper tollak amiket évekkel késöbb is lehet használni, pl praktikus megoldással felcsipetetni. akkor jópofa kisrádiók.

karácsonykor a cégek elárasztják egymást ezekkel.

mivel a föirodában dolgoztam (4-en voltunk), minden amit a fönökség kapott haza vihettük, nekik nem kellett. Pl 2x küldött egy szerszámkereskedö cég ajándék dobozt, volt benne bosch kisfuró, WFM evöeszköz, márkás csavarhúzókészlet.... iszonyat összegü ajándék volt, mi meg szétosztottuk. de sokszor jöttek csokik, bonbonok, de mindig jóminöségüek...


Szóval mindegy mi csak minöségi legyen az tükrözi a céget.

2012. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!