Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Keresztelőre 1,5 éves kisfiúna...

Keresztelőre 1,5 éves kisfiúnak milyen ajándékot adjak, én leszek a keresztanyja?

Figyelt kérdés
Júliusban lesz, én nincs még semmi ötletem. Adnátok tippeket, tanácstalan vagyok.
2012. jún. 18. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy gyerek arany nyakláncot vettem az enyémnek, egy kicsi kereszt medállal.
2012. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A keresztlányomnak úgymond mindene megvolt,így egy pici jelképes játékot kapott,és nyitottunk neki egy bankszámlát,lekötött fix kamatozó összeggel.
2012. jún. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Èn tartós dolgo híve vagyok keresztelöre.


Mi elsö szülinapra kaptunk sógoromtól egy evöeszköz készletet, névre gravírozva, habár lányom van így rózsaszint amiben swarovski kristály van.


ilyet

[link]


de ezt porcelánnal együtt is lehet kapni.

[link]


na találtam magyarországon is forgalmazzák

[link]

a kalózos szuperül néz ki. külön is lehet csak az evöeszközt vagy csak a porcelánt. nekünk gravírozva is van.

2012. jún. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, én is nyakláncon vagy betétkönyvön gondolkodtam.
2012. jún. 19. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelen gazdasági helyzetben én bizony nem kötnék le pénzt 18 évre. Vagy mikor kapná meg a pénzt szegény gyermek.
2012. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!