Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A ruhámhoz abroncsot szeretnék...

A ruhámhoz abroncsot szeretnék bérelni. Egy napra mennyiért lehet bérelni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hely, és abroncsfüggő. De szerintem 4000-ért.
2012. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most béreltem, 3 karikás.

4000 ft, 2000 a foglaló, 2000 mikor viszed vissza.De 8000-ért meg is veheted.

2012. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Szerintetek használtan nem lehet kapni ennyiért?
2012. júl. 10. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mutattak a szalonban egyszer használatos abroncsot, olyan eldeformálódott alakja volt, hogy hihetetlen.El sem bírta a ruhámat.3000 lett volna.Netről rendeltem a ruhámat, de az abroncsot nem mertem, mivel nem vagyok varrónő, nem tudom hogy kell lemérni pontosan a ruhát.Féltem, hogy túl nagy lesz, vagy túl rövid.Bevittem a ruhát egy szalonban, ott mindent megmutogattak.Inkább bérelek egyet, lehet meg is veszem majd,de használt abroncsot nem vennék,ki tudja honnan.
2012. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet használtan kapni ennyiért. ( A szalonban is csak használtak vannak.) Én végül megvettem az enyémet. Nagy derékméretű, nagy körméretű, három karikás, tüllel fedett volt 8500. 7500-ért adtam el. :)
2012. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de a szalonban használt abroncsot kitisztítják,és kivasalják,mielőtt elhozod.
2012. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!