Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ki csatlakozik a véleményemhez?

Ki csatlakozik a véleményemhez?

Figyelt kérdés

Jön augusztus 20-a,amikor az állam megrendezi a sok milliós tüzijátékot Budapesten.

Az augusztus 20-a magyarországnak nyereség,mert az ünnepsorozatért 100 milliókat fizet ki,de a legdrágább a tüzijáték,viszont a 100 millióknak többszöröse visszajön,mert szállodák telnek meg dugig,és az államnak,Magyarországnak ez nyereség,olyankor a kereskedők is nyereségesek,és adóznak,az államnak,és sok piciből nagy bevétel lesz az államnak,így mostmár ne is legyenek olyan emberek akik nem szeretnének tüzijátékot.

LEGYEN TÜZIJÁTÉKUNK!

Ki csatlakozik véleményemhez?



2012. júl. 30. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lesz anélkül is, hogy mozgalmat indítanál érte.
2012. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem,de tüzijáték attól még lesz.
2012. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Amíg nem volt gyermekünk,évekig felutaztunk vidékről (220 km) Pestre,hogy megnézzük a tűzijátékot.Jó ürügy volt rá,hogy napközben megismerjük a főváros nevezetességeit. Egész napos programot lehetett rá szervezni.Azóta csak a tv-ben nézzük.Aki nem ült még a Duna parton több ezer emberrel együtt csodálva a látványosságot,annak csak pénzkidobásnak tűnhet.Nekem ez a legkedvesebb állami ünnepem.Tehát a kérdésedre a válasz:

Fontos,és legyen.

2012. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem teljesen mindegy, innen az Alföldről én nem látom :)
2012. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy, mert én akkor pont Prágában leszek a barátaimmal és onnan biztos, hogy nem fogjuk látni, bár nem is érdekel minket :)


Nem vagyok ellene a tűzijátéknak, de akkor jobb lenne, ha úgy lenne megrendezve, mint anno 2001-ben (ha jól emlékszem). Abban az évben a budapesti tűzijáték kisebb volt, viszont az állam több nagyvárosban is rendezett tűzijátékot. Így azoknak is volt lehetősége osztozni az élményben, akik esetleg csak annyit engedhettek meg maguknak, hogy a legközelebbi helyszínre utazzanak. Ha ez az ország ünnepe, akkor legyen mindenkinek lehetősége részt venni rajta, hiszen az ország nem csak az 1,7 millió fővárosi emberből áll.

2012. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mért szereti mindenki ennyire a tüzijátékot...? Szilveszterkor is ugyanúgy lehet látni, csak nem fizet Magyarország milliókat érte...O.o
2012. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!