Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hol tudok rendelni John Deere...

Hol tudok rendelni John Deere ajándéktárgyakat?

Figyelt kérdés

Bárhol kerestem eddig...Sehol nem találtam normális weboldalt ahol lennének fent ilyenek.

Először törölközőt kerestem,aztán valami ajándéktárgyra gondoltam. Eszembe jutott még a bögre, öv, póló, zokni, sapka.

Valami más egyéb ötlet? Próbáltam egyedi tervezésű oldalakat is keresni,de az volt a baj,hogy nem találtam sárga alapú bögrét mondjuk... :\ stb.


2012. aug. 4. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem már ezt az oldalt,de nem tudok semmit megnyitni. Elvileg pdf formátumba vannak a felrakott cuccok csak nem megnyitható egyik sem. :\ amúgy nem hiszem,hogy üzemel az oldal...
2012. aug. 5. 10:17
 3/3 anonim válasza:
Sikerült megoldanod a problémát? Én probáltam a fent emlitett oldalal felvenni a kapcsolatot,de semmi reagálás.Hívj fel egy Kite Zrt.értékesítőt a településedhez legközelebb lévő központból,ők is forgalmaznak ajándéktárgyakat,munkaruhát,pólót,ilyesmiket...
2013. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!