Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Idén szeretnénk a budai...

Idén szeretnénk a budai oldalról nézni a tűzijátékot a barátaimmal, tudnátok segíteni, hogy honnan látszik szépen erről az oldalról, ami lehetőleg szabadtéri és nem fizetős hely?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Van már fizetős rész is?! Mi mindig a rakpartról nézzük a Gellért szállónál.
2012. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ott szabad megállni? A Gellért-hegy lába nincs lezárva olyankor? Az a baj, hogy nem vagyok pesti, ezért mindig gondban vagyok ilyesmivel :) Fizetősnek az ilyen éttermek & hajók, v. várra gondoltam. Kopaszigát-ra gondoltam először, ott lehet szerinted szépen látni?
2012. aug. 16. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaaa nem is jutott eszembe a hajó :) Ha kocsival mentek akkor érdemes megállni Móricz környékén és onnan besétáltok rakpartig laza 15 perces belefér szerintem. Közelebb nem hinném hogy megtudsz állni kocsival, de ha busszal vagy vonat akkor is Móriczon szállj le és úgy nekem ez jut eszembe legközelebb onnantól akárkit megkérdezel megtudja neked mondani merre kell menni meg hát a tömeg visz majd... :) Petőfi hídról még szebb csak onnan nem fogsz látni semmit a tömeg miatt tehát én a Petőfi híd rakpartot javaslom. Kopaszi gát háááát nem tudom foggalmam sincs szerintem inkább rakpart :)
2012. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj elfelejtettem, hogy nem vagy pesti :D Móricz=Móricz Zsigmond körtér 11.kerület :)
2012. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a legjobb ötlet, mert ez van a legközelebb nekem. A móriczot tudom :P A nem vagyok pestit úgy értettem, hogy én törökbálinti vagyok és sokszor csak Budaörsig jutottam el tűzijátékkor.
2012. aug. 16. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg Budaörsön lakom :DDDDD innen nem jó :) max kőhegy de ott se látsz semmit
2012. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!