Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ki az, aki ma este (is)...

Ki az, aki ma este (is) egyedül van otthon? Mit csinálsz, hogyan töltöd ezt az estét, egyáltalán különbözik a többitől?

Figyelt kérdés
Sosem csináltam nagy ügyet a tüzijátékból, de eddig mindig családi körben töltöttük. Ma valahogy elkezdett rosszul érinteni, hogy egyedül vagyok. Nagyon szívesen kimentem volna a Margitszigetre a koncertekre, de egyedül ahhoz sem volt kedvem. A barátnőm messze lakik, őt nem tudom ilyenkor áthívni magamhoz.

2012. aug. 20. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát velem még itt vannak anyámék, de ők nem azok akiket úgy különösképp megérintenek az ünnepek.

Szóval én itthon vagyok és leszek is, annyiban fog különbözni az estém hogy este kilenckor a tüzijátékot fogom nézni a tvben :)

2012. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány kerben laksz és hány éves vagy?
2012. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen kedved.

Én is egyedül megyek és szerintem így még jobb is, mert nem kell másokra figyelni, csak a látványra.

Mindenképp jobb, mint otthon punnyadni.

2012. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sose ünnepeltem az aug 20.-át... nekem ez olyan nap, mint a többi. Én is egyedül töltöm mivel távkapcsolatban élek és messze vagyunk egymástól...
2012. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha tényleg nagyon unatkoznál menj el és nézd meg a tűzijátékot.
2012. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én.És szomorkodom,bár ezáltal nem nagyon különbözik a többitől.Tehát sokat van ez így,a magány borzalmas.
2012. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!