Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tudtok jelmezötletet mondani?

Tudtok jelmezötletet mondani?

Figyelt kérdés
Vasárnap Halloween-i buli. Szent Johanna gimi találkozó. Tudtok valami lehetőleg egyszerű jelmezt ajánlani? Jó lenne ha kötődne a Szent Johanna gimi könyvsorozathoz.Előre is köszönöm!

2012. okt. 31. 11:57
 1/8 anonim válasza:
De jó neked, hogy mész, szerintem öltözz Jokernek vagy Bolond Kalaposnak (Mad Hatter). Én speciel Jokernek öltözöm egy másik partin :D
2012. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ valami egyszerűbb kéne meg az SzJG-hez kapcsolódó
2012. okt. 31. 13:19
 3/8 réka:) válasza:
Ezek kapcsolósik a szjg-hez mert virág ès ricsin ezeknek öltöznek akkor amikor filmeknek kell
2012. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vörös98 válasza:

illetve a Joker-t nem nehéz megcsinálni, csak utána sokáig tart lemosni :D

de akk könnyű? mit szólsz a Sikolyhoz? az könnyű, kell egy fekete csuklyás köntös vagy valami ilyesmi meg az a fehér maszk. és kész

2012. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Derkana válasza:
Szia én mondjuk vámpírt javasolnék de ha szjg-hez kapcsolódik akkor Reni ötlete nem jó?Buffy?Ha nem jó akk majd kitalálok valamit:)
2012. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség de nekem egyből ez jutott eszembe: bádogember. Kellék: alufólia.
2012. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem öltözz vámpírnak...az egyszerű és jó is mondjuk nem kapcsolódik az szjg-hez ...
2012. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nagyon várom holnap lesz!

2012. nov. 3. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!