Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek egy...

Szerintetek mit vegyek egy régi ismerősnek az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Mivel nem annyira közeli barát személyesebb ajándékot nem is nagyon tudnék adni. Az ünnepek pedig kissé leszívtak anyagilag, de valamit mégis kéne, ami nem igénytelen ajándék, de azért nem is olyan drága..

2012. dec. 20. 20:27
 1/2 anonim válasza:
én csecsebecsét nem javasolnék, mivel most kezdik a közös életüket, talán vmi praktikus, haszbálható ajándékot...vagy, hogy ne legyen az "ez már a 20000000000000. étkészlet" problémája, pl a media marktban is tudsz venni x ft-ért ajándékutalványt, amit majd beválthat ott. biztos van más hasonló boltban is, azért azt eeltem ki, mert ott elég haznos dolgok is vannak. Taán ilyesmi jobb is, mint egy konkrét ajándék, gondolom nem tudod, mire lehet szükségük éppen.
2012. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én voltam egy esküvőn, ahol egy nagy befőttesüvegbe raktak egy pár darab összetekert, szalaggal átkötött 500-ast, volt még ugyanígy összetekerve, sima fehér papírra idézetek, a tetejére meg egy pár darab bonbon. A költség attól függ, hogy miből mennyit teszel bele. Sztem ötletes és mindenkinek jó.
2013. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!