Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen meglepetés legyen a...

Milyen meglepetés legyen a barátomnak? Ötleetek?

Figyelt kérdés

A jövő hét közepén leszünk együtt fél éve együtt a barátommal (ő 14, én 15 vagyok), és szeretnék neki valami meglepit. :) Valami ajándékot veszek neki, de esetleg valami ötletek??


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK !!


2013. jan. 19. 22:06
 1/9 anonim válasza:
100%
Túl friss a kapcsolat és túl fiatalok vagytok.Valami egyszerű meglepetés legyen.Ha sokáig lesztek eggyütt akkor minden meglepetés,ajándék valamilyen szinten felül kell,hogy múlja az elözőt.Szerintem most egy csoki is elég lenne.
2013. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát még jó, hogy sokáig !! És itt amúgy nem pont ajándékra gondoltam. :) Hanem valami kis nem is tudom. Kis picike dolog, ami kellemes dolog, és váratlanul érheti. Amúgy karácsonyra is kapott már ajándékot, és 4. hónapra is.
2013. jan. 20. 01:01
 3/9 anonim ***** válasza:
főzz neki egy finom vacsit
2013. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Azért azt nem mondanám, hogy túl friss kapcsolat, ha ebben a korban már ennyi ideje együtt vannak, az szerintem igenis nagy dolog. Szerintem is főzz neki egy finom vacsorát. (nem tudom, mennyire tudsz főzni, ehhez segítséget nyugodtan kérhetsz szülőtől). Szerintem hívd át magadhoz és várd egy szépen megterített asztallal, szépen felöltözve ( jó, azért nem kell túlzásba vinni). De ennek biztos, hogy örülni fog. Rakhatsz pár gyertyát is az asztalra, de óvatosan, nehogy felgyújtsátok a házat!:D
2013. jan. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket!:)
2013. jan. 21. 13:18
 6/9 anonim válasza:

Egy 15 eves fiu egy ilyen meghivastol biztosan megijed...

Vacsorafozes?

Majd 20-25 evesen, amikor bizonyitani akarod, hogy igazi no vagy es alkalmas vagy csaladanyanak...

Arrol meg ne feletkezz el, hogy o a fozest es a meghivast nem fogja tudni viszonozni es nagyon szarul is johetsz ki ebbol.

Keszits valamit aprosagot te magad, amit maganal hordhat.

Lemerheted majd, mennyire fontos neki ez az egesz, ha megfigyeled mennyire tartja becsben es mennyire hordja maganal az ajandekod.

Legyen szep napotok:)

2013. jan. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló! :)
2013. jan. 23. 22:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Sütöttem neki muffint (szív alakút szerettem volna, de az most elmaradt, majd legközelebb). :) Nagyon örült neki!
2013. jan. 24. 22:35
 9/9 anonim válasza:

Azota hogy alltok?

Tart meg a szerelem?

2014. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!