Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Élelmiszergyárak üzemelnek...

Élelmiszergyárak üzemelnek Március 15-én?

Figyelt kérdés
Vagyonőr vagyok egy ilyen cégnél, és kíváncsi vagyok hogy mire számítsak. Értem ezt teherforgalomra is. Végig aludhatom a napot? :D

#vagyonőr #gyár #Március 15. #élelmiszergyár
2013. márc. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mondták el hogy mi lesz holnap?

Elvileg kamion stop van érvényben, és mindenhol munkaszüneti nap van, kivéve olyan helyen ahol folyamatos műszak van, 12 óra vagy 8 órába, meg ugye a nonstop üzletek is nyitva vannak. Hogy nálatok hogyan megy nem tudom, de ha mázlid van akkor aludhatsz csak legyél bent :D

Én is hasonló munkakörben vagyok, csak én portásként dolgozok egy irodaépületben ahol egy kisebb raktár is van annak az építőipari cégnek. Ketten vagyunk egy műszakba egyik az autóbejáratnál figyel, én meg az épület bejáratnál vagyok, és nálunk holnap nyugi lesz mert csak mi ketten leszünk, fuvart nem várnak, szóval mi csak ülünk néha körbenézünk meg bámuljuk a TV-t

Hogy nálatok hogyan megy, nem tudom. Szerintem kérdezd meg azt akit leváltasz.

2013. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mizo-ba vagyok portás/vagyonőr egyben. Három műszakban vannak a melósok szóval nonstop gyártás. Remélem nyugi lesz! :)
2013. márc. 14. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Tésztagyárban nem lesz munka annyit tudok.
2013. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen üzemelünk teljes sebességgel (nálunk ma 14-én volt ünnep :) )
2013. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!