Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nektek mi jut eszetekbe a...

Nektek mi jut eszetekbe a tanárokról? Egy szavas jellemzés is elég lenne!

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Tisztelem őket hogy egyre az egyre romló körülmények ellenére állják a sarat.
2013. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

1. Utálom őket, mert soha nem voltam a kedvencük. Gazdag szülők gyerekeit ajnározták mindig a nagy ajándékok miatt.


2. A tanárok többsége nem a tanítással foglalkozott, hanem minden mással. (egyik állandóan, elmesélte hogy milyen zseni volt, a másik állandóan szomorkodott a II. világháború miatt)


3. Tanárok nem álltak ki mellettem, ha engem bántott bármelyik osztálytársam, de bezzeg elővettek ha megvédtem magam, vagy ha valamelyik osztálytársam rám fogott valamit.


4. az év vesztesek mivel idősebbek voltak, jobban megértették a feladatokat mint én, aki nem volt év vesztes és ezért időben kezdtem a sulit. Ebből messzemenő következtetésként levonták hogy hülye vagyok és úgy is kezeltek egész általánosban.


5. A tanárok többsége irigykedett középiskolában, amikor megnyertem pár tanulmányi versenyt, vagy meghívtam őket ezek meggyünneplésére.


6. A tanárok másik része mindig lebeszélt a tanulmányi versenyekről a középiskolákban mondván, hogy úgyse fogom tudni, végigcsinálni.


7. Főiskolán, némelyik tanár zsarolt a jobb jegyért, szexuálisan, vagy pénzben.


8. nagyon sok tanárom siránkozott hogy milyen szegény meg éhbérért dolgoznak, és milyen sok munkájuk van, miközben simán elmentek síelgetni minden télen, meg thaiföldi nyaralásokra nyáron amivel jól eldicsekedtek mindenkinek, és lenéztek minden más szakmát, miközben a szüleim tényleg halálra dolgozták magukat, és nyaralásra se futotta.


9. Tanárok tanítási módszere hagyott kívánnivalót, mert hol belekeverték a politikát, hol meg rosszul tudtak ezt azt. Ha meg bátorkodtál jelezni, hogy ez nem így van akkor meg megbosszulták


10. Bosszúról sokat tudnék mesélni, hát még a megszégyenítésről is.


Mondom ezt úgy hogy gyerekkoromban egy szelíd- szolid nagyon félénk kislány voltam.


Egy szavas jellemzés?

Álszentek egytől egyig!

2013. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

1. útálom őket. Mert szinte mind pofára osztályoz

2. igen jól tudnak bánni a hatalmukkal. Meg tudják szégyeníteni úgy az embert, idegroncsot tudnak belőle csinálni.

3. a tanárok egy része rohadtul nem a tanítással foglalkozik,hanem megpróbál beleszólni abba amibe nincs köze

4. sok tanár nem tud büntetni. Mindig az a hibás aki megvédi magát és sose az aki a sértett....

5. csomó tanár egyáltalán nem emberséges. Pl órán se kezetmosni,se wcre menni vagy ilyesmi nem lehet. Viszont ő simán kimegy telefonálni az óra kellős közepén. Hallottam már olyan esetekről ahol kórházba vittek gyereket,mert nem egnedték ki wc-re

Egyszóval, aki tanárnak megy az valahol aberrált

Jó tanár kevés van

2013. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez mind hülyeség... Titeket ilyen tanárok tanítottak, de nem a tanárok az álszentek, hanem az emberek. A szüleim tanárok, a némyely szülőnek fogalma nincs arról, hogy egy lelkiismeretes(!) tanár mennyit dolgozik. A gyerekek szeretik őket, mert ŐK lelkiismeretesek. De mindez hiába, mert a kollégáik irigyek rájuk, a szülők pedig semmibe veszik őket, ahogy szinte mindenki. És 1. és 2. válaszoló, belőletek is olyan szülő lesz, akiknek rossz élményei voltak, ezért ezt fogjátok betáplálni a gyerekeitekbe, ergo ők tiszteletlen kis szörnyetegek lesznek.

A kérdés egyébként hülyeség. Minden ember más, egy foglalkozás alapján nem lehet megismerni egymás jellemét.

2013. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért t leszek tiszteletlen, mert a tanárok szenyoskodtak velem? És azért lesznek tiszteletlenek a gyerekeim, mert ezt tanítom meg nekik?

talán te egy szenyó tanár vagy, aki csodálkozik hogy tiszteletlenek a gyerekek?


Engem a szüleim tiszteletre neveltek sajnos, de úgy gondolom, többet elérhettem volna az életben ha tiszteletlen lettem volna!

2013. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát van amelyik tanáromat imádom, de van olyan akit utálok mer ok nélkül beszólogat nekem mer 1x kinevettem :D

és azóta mindig beszólogat, és b*szogat, nem nehéz kitalálni a matek tanárom ez :D

na meg a magyar tanárom. egyetemre jár és ha nem sikerül egy vizsgája rajtunk tölti ki mérgét.

de van az angol, biosz, föci tanárom akiket imádok :) mert jófejek és viccesek és engedékenyek :D és nem pofára osztályoznak.

2013. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5. válaszoló, az utolsó mondatodhoz csak gratulálni tudok. Az olyanok ostobák miatt mint te, és az előtted válaszolók tart ott a világ mint ti. A tanárokat kéne a legjobban megbecsülni (már amelyik tényleg tesz is valamit), mert ha ők nem lennének, nem lennének sem orvosok, jogészok, mérnökök, ha ők nem lennének ki tanítaná a társadalmat? Kik lennétek most ti? Ezen elgondolkodtatok már? Nem? Pedig kellett volna. És a kérdésedre válaszolva, nem, én nem vagyok tanár.
2013. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!