Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a melegfelvonu...

Mi a véleményed a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés

Nekem, melegként az, hogy nincs értelme a melegfelvonulásnak. Ennyi erővel heteroszexuálisok felvonulása is lehetne... Ez magánügy. Nem vagyunk különbnek a heteroszexuálisoktól, ugyanolyan emberek vagyunk s a problémáink is ugyanazok...

Továbbá: a melegfelvonulás a melegellenesség egyik forrása, tehát, épp az ellenkezőjét érik vele el...

Kíváncsian várom a véleményeket!



2013. máj. 12. 12:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
A melegek azt hangoztatják, hogy fogadjuk el őket. Szerintem egy ilyen felvonulás épp az ellenkezőjét éri el, akkor én is csináljak felvonulást mint hetero?
2013. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Magamutogatás, némi daccal, semmi több. Amúgy is, szerintem az emberek nagy részét (legalábbis az urbánus környezetben élők) egyre kevésbé zavarja a homoszexualitás, amíg mondjuk nem az utcán smárol két férfi.
2013. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Én csak ebben az egészben azt nem értem hogy miért kell nekik mondjuk az Andrássy-n vonulni...Miért nem mennek ki a Hajógyárira, ott 5 rendőr elállja a bejáratot és cső, azt csinálnak bent amit akarnak és senkit nem zavarnak, nincs tüntetés ellene, nincs semmi. Ez így zavaró, és ilyen formában elítélem.
2013. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
90%

Minden egyes szavaddal egyetértek, pontosan ezt gondolom én is a melegfelvonulásról.

Ha nem tartanák akkor kb 0% bajom lenne a melegekkel hiszen van pár meleg ismerősöm és ők tök normálisak (persze ők nem is vonulgatnak). Sőt az egyik kedvenc színészem is meleg, full normális életet él, szóval ő sem rázza magát valamelyik celeb platón a felvonulásokon.

2013. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
58%

Hogy ki, mit, hogyan csinál a hálószobájában, az magánügy mindaddig, amíg azzal törvényt nem sért / másnak kárt nem okoz. Ha valaki homoszexuális, az a magánügye, rá tartozik...

...és nem a nagyvilágra, úgyhogy kérkedni, közszemlére tenni, másokra erőltetni felettébb ízléstelen dolog.

Régen a homoszexualitást büntették. Később már el/megtűrték. A vonulgatás, "meleg büszkeség napja", stb. lassan már olyan, mint ha kötelezővé akarná tenni a melegek deviáns kisebbsége ezt a "másságot".


No, ezt nem igazán kellene...

2013. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
90%
Provokáció.
2013. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

igen, színtiszta provokáció. van egy kis csoport, aki felbujtja az erre kapható homokat erre a bulira, ők meg birka módon vonulnak. persze ez a heterokban ellenérzéseket szül, hiszen senki nem kíváncsi arra, h egy pasi rózsaszín tangában vonaglik a főúton és közben lesmárol más fickókat.


kész is a fincsi főztjük a provokátoroknak. mivel provokálnak, így lesznek akik erre hevesen reagálnak, tehát ezek után joggal mondhatják, h szegény homokat üldözik ebben az országban. pedig nem, sztem az emberek többsége halál nyugalommal tudomásul venné h vannak ilyen irányultságú pasik/nők, de amikor bosszantó módon az orrod alá dörgölik 5féle irányból, akkor egy idő után neked is kinyílik a zsebedben a bökő.


az összes ilyen értelmetlen felvonulást, tüntetést be kéne tiltani, hiszen úgyis a politikusok diktálnak, ez csak figyelemelterelés, pszeudodemokrácia.

2013. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Én elfogadom a melegeket, de aki elmegy egy felvonulásra, az unszimpatikussá válik számomra. Mutogatni azért nem kéne.
2013. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
90%

A felvonulás célja felhívni a figyelmet az egyenlőtlen bánásmódra. Mert az egyenlő bánásmód volna a cél, nem az, hogy megtűrik az embert a sarokban, mint egy kutyát, ha jól viselkedik.


Ugyanilyen példa, a meztelenül tiltakozó nők, Ukrajnából, Oroszországból. Nem az a célja a tüntetésnek, hogy megmutassa a mellüket a világnak, az csak a résztvevő lányok célja. A tüntetés célja maga a figyelemfelhívás, márpedig meztelen csöcsök ritkán tévesztik el a címlapot. Így pár csöcs miatt simán tud róla a világ, hogy Ukrajnában, Oroszországban a nőknek nem jár egyenlő bánásmód pl.


Az ismeretlentől fél az ember genetikusan, évezredek óta, és automatikusan minden rosszat feltételez róla. A felvonulás meg emberként ábrázolja a melegeket.


Ha ráadásul valaki ezt kellő értelmi képesség birtokában elemzi, világos számára, hogy a felvonuló melegek valószínűleg maga mutogatóbbak, mint az átlag, szabadabban gondolkoznak, mint az átlag meleg.


Azért remélem, hogy a férfi nemet nem a pár suta-tufa alapján ítélik meg, akik a focimeccsre k.anyázni járnak szurkolás helyett, hanem a normálisan szurkoló férfiak alapján vagy még jobb ha a férfiak alapján ítélik meg a férfiakat.


Az egyenlő bánásmód azt jelenti, hogy ha férfi és nő csókolózhat, akkor melegek is. Ha férfi és nő kapcsolatán gúnyolódnak a Showder Klubban, akkor melegekén is. Ha férfit és nőt megbámulnak, kigúnyolnak, megaláznak ha kézen fogva látnak sétálni az úton, akkor melegeket is.

2013. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
78%
szerintem szórakoztató ahogy felhúzza a bigottakat :D
2013. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!