Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvőre tanúként köszöntőt...

Esküvőre tanúként köszöntőt és főleg: valami alkalomhoz szóló (azért nem két soros) idézetet ajánl valaki?

Figyelt kérdés
De nem arra az idézetre gondoltam, a tipikuss: a szeretet nem önző,nem kérkedik, nem féltékeny vagy melyik tipusúra. Az más sablon,bármennyire is szép :/.

2013. aug. 6. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kell a köszöntő? Milyen köszöntő? A tanú nem mond semmit az esküvőn.
2013. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha lesz vőfély, akkor általában az szokott mondani, de ha valaki akar, akkor általában a vőfélyek szokták mondani, hogy az ő beszédük után mondhat bárki. Általában senki sem akar, mert manapság mindenki betoji, ha ki kell állni. :)

Nekem tetszik, hogy mondani akarsz valamit. Szerintem az volna a legjobb, ha nem másoktól szednél össze valamit, hanem magad írnád meg. Te ismered a vőlegényt meg a menyasszonyt, tudsz róluk meghatót meg vicceset is biztos.

Az interneten inkább a sablonos köszöntők vannak, de azokból választasz egyet és kiegészíted a saját mondandóddal, hidd el, sikered lesz.

2013. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. De sajnos levegőt venni nincs időm..

Rövidebb pár mondatos is megtenné. Nem akarok semmi extrát. De kellene mondani valami szép idézeteset. Ezért kértem itt segítséget. Tényleg nem tudna senki ilyen alkalomra idézetet?

2013. aug. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!