Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kötelező-e a gólyaavató sulikban?

Natalia Kills kérdése:

Kötelező-e a gólyaavató sulikban?

Figyelt kérdés
Mármint hogy ha te vagy a gólya. Csak mert nem akarok elmenni pont akkor, amikor egy másik, fontosabb ünnepség van.

2013. aug. 29. 19:20
 1/8 anonim válasza:

É úgy tudom hogy nem kötelező nekünk koliban volt azt nem hagytam ki mert mondták hogy elkerülhetetlen mivel ha nem most akkor majd később szívatnak szóval muszáj volt.Nagy élmény volt talán akkor ott nem is tűnik annak de visszagondolva semmi pénzért nem hagytam volna ki hiába kaptam az egyik legrosszabb feladatot.

A suliban meg veréb avató volt (épp nem voltam ott az nem olyan fontos) de az olyan volt hogy egy produkciót adtak elő szóval "bemutatkoztak" a nagyok nézésen kívül nem csináltak semmit.

2013. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Am... Hát nem tudom, nekünk lehet kötelező, de remélem, hogy nem. De amúgy az gáz, hogy át kell esni rajta. És melyik a rosszabb? Az első, amit az ember kihagyott, vagy a második, amivel ezt az egészet be kellett pótolni?
2013. aug. 30. 02:57
 3/8 anonim válasza:
100%

A suliban nem kell semmit bepótolni,ott nem foglalkoznak ilyen dolgokkal a felsőbb évesek meg amúgy sincs rá idő az órák miatt.

Ez a dolog csak a koliban komoly csak ott pótolják ha kihagytad de akkor keményebben.

Ha nem leszel kolis akkor ne aggódj ilyeneken :)

2013. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ^-^ Akkor megnyugodtam, mivel én nem leszek kolis :D Akkor nyugodtan kihagyhatom, a másik program miatt xD
2013. aug. 30. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát max beírnak igazolatlant, kivéve, ha hozol papírt, hogy neked máshol van dolgod, pl szülő is írhatja.
2013. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekünk suli után volt, és nem volt kötelező.
2013. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk megmondták,hogy aki nem jön el az csak magára veshet ;)
2013. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat ^^ Szóval, ha jól szűrtem le, mennem kell... Na nem baj, lesz máskor is olyan ünnepség.......
2013. szept. 8. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!