Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szeretnék valami nagyon...

Szeretnék valami nagyon ötletes jelmezt Halloweenre. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Jelmezverseny is lesz és nagyon szeretnék nyerni, meg minden. Valami egyszerű, de mégis ötleteset szeretnék, ami nem túl drága és otthon is elkészíthető.

2013. szept. 28. 15:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem állat lenne egy Freddy Krueger jelmez,vagy egy Jigsaw jelmez :)
2013. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Hol laksz? Mert tudomásom szerint magyarországon mindenszentek,és másnap elsején halottak napja van.Miért kell másokat majmolni? más országokat,más szokásokat? Miért nem lehet tiszteletben tartani ezt az ünnepet? A legközelebbi szeretted is lesz még halott,és neked sem fog jolesni,mikor ilyeneket olvasol.Mert ebben a rohanó világban igenis szükségünk van arra,hogy megemlékezzünk a szeretteinken.Vag aki nem ugy gondolja,az ezt a napot ne is kapja meg fizetett napnak,hanem igenis hívják be dolgozni,vagy mehet a suliba tanulni.......
2013. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jigsaw :DDDD
2013. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Odem. Igazad van.

De sajnos ebben a csótány országban tényleg csak a majmolás megy.

Csoda, hogy a diszkó stílusú amerikai-templomi feka miatyánkot még nem koppintottuk le. :-D


-kivéve a Vidám Vasárnap féléket. De azok úgyis elvetemültek. :-)

(már elnézést) :-O

2013. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Vidám vasárnap..... Pfff azokrol már jobb nem is beszélni.Motoszka est meg hasonlók.
2013. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
:-D:-D:-D:-D
2013. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
7%
Én 15 éves vagyok, de teljesen egyetértek odem -mel! Miért kell más országokat másolni? Jobban éreznéd magad az amerikai/angol szokásokkal? Költözz ki (a szokásaik felét sem ismered)! Nem értem, a mai korombeli fiatalságnak miért olyan nagy ügy a ,,Halloween"... Majd, ha az amerikaiak/angolok ünneplik a busójárást, akkor majd én is ünneplem a Halloween -t!!!
2013. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egy bulira hívtak meg, aminek halloween a témája. Ha már meghívtak elmegyek és beöltözök és inkább, ha már hozzászólsz akkor próbálj valami értelmes választ adni.
2013. szept. 28. 21:05
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Szia 7-es válaszoló.

Jó amit írtál. :-)

Megy a "Like"! ;-)

2013. szept. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Akkor a party szervezője csinálja a majmolást. :-D

Szerintem öltözz be töklámpásnak.

Azt egy 1000.-ből megúszod. :-)

2013. szept. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!