Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween bulit szeretnék...

Halloween bulit szeretnék csinálni és van egy rakás kérdésem? (muszáj volt kérdőjelet raknom)

Figyelt kérdés
1. Nem gáz hogy 14. évesen csinálom? 2. fiúkat is meghívjak? (lány vagyok) 3. itt alvós legyen? 4. Mikor kezdödjön? Meddig tartson? 5. Milyen kaják legyenek? 6. MIlyen iszik? 7. milyen legyen a dekoráció? 8. mivel töltsük ki az időt? Játékok? Programok? 9. hogyan közöljem anyával? :D

2013. okt. 21. 20:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és 10. hány embert érdemes meghívni? mert nem akarok sokat, de azért azt szeretném hogy jó hangulat legyen.
2013. okt. 21. 20:18
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ez mind olyan kérdés amire neked kellene tudni a választ..a dekorációra neten sok kreatív ötletet találsz, írd be google-be, hogy halloween dekoráció vagy díszek és még nem is bonyolult megcsinálni..mi (testvérek) együtt szoktuk ünnepelni, sütit szoktunk csinálni és mindenki készül játékokkal..nagyon hamar elmegy az idő, hidd el..:)
2013. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

Anyukádnak mond meg, hogy te nem akarsz a temetőbe menni, helyette inkább bulizol!

Én biztosan helyreraknám az eszedet!

2013. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Az összes kérdés addig felesleges amíg a 9-es kérdés nincs megoldva. Mond meg anyudnak hogy te nem akarsz a magyar hagyományokat követni, és szokásos módon emlékezni a régen elhunyt szeretteidre. Helyette inkább egy idegen ország szokását akarod élvezni, mint halloween parti..

Ha anyád rábólint hogy mehet, akkor szép lassan írd össze a válaszaidat a kérdésedre, mert ezekre csak te tudsz válaszolni.

2013. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
hagyjad már ezt a temetőbe járást, egy 14 éves gyerek főleg miért ne Halloweenezhetne...szánalmas már ez...te nem tartod, ne szólj bele mások dolgába.
2013. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
időközben úgy látom akadt még egy...
2013. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
na mostmár csak azért is ha gondolod holnap összeírom neked, hogy én eddig milyen játékokkal készültem és az eddigi években mik voltak!
2013. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Időpont ma 21:03

te pihent agyú.. senki nem azt írta hogy a 14 éves gyerek menjen temetőbe, bár elég sokan mennek tiszteletből. De ha nem is megy(nem kötelező) attól még tiszteletben kéne tartania a szülei érzéseit akiknek fontos az a nap. Senki nem mondta hogy ne csináljon partit. De előtte kérdezze meg, hogy a szülőket, a család idősebb tagjait nem bántaná meg vele. Eért is írtam hogy amíg a 9-dik kérdés nincs megoldva addig a többi kérdés felesleges..

2013. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
eleve nem neked íródott a válasz mert a tiedet csak utána láttam és az előtted lévő igenis a temetővel dobálózott..minden egyes halloweenes kérdésbe beírja (vagy ő vagy más) ezt a gúnyolódást, hogy persze ne menj temetőbe, rendezz partyt..hát öregem...semmit nem tudnak ezek a Halloweenról, hogy miért is "party" a party....na de nekem végülis mindegy..
2013. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
[link] én pont tegnap raktam ki a blogomba 5 praktikus Halloween-i dekorációt :D ha gondolod nézd meg :) 1. Szerintem egyáltalán nem gáz, én 17 vagyok, és én is fogok idén tartani :P 2. igen, mert sokszor a fiúk jobban beleélik magukat, viccesebb xD 3. ahogy érzed :P 4. mindenképpen akkor amikor már besötétedett, és hát addig amíg a buli jó, ha ott alvós lesz, akkor akár reggelig..:D 5. sok helyen lehet venni tipikusan Halloween mintás ételeket (azt hiszem a Tescoba is xd),de azért kérdezd meg h a barátaid mit szeretnének, és úgy válogass, és ez az italra is vonatkozik :) 7. ott a link :D 8. szerintem válassz egy jó horrorfilmet, meg keres ijesztő zenéket (és az mehet mindig a háttérbe), meg esetleg töklámpás faragás, meg beszélgetés, meg úgy jönni fog az majd magától :D 9. hát azt nem tudom, mert nem ismerem anyukádat :/ de szerintem tisztán kérdezd meg h tarthatsz e bulit? :)
2013. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!