Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen sajat keszitesu hallowe...

Milyen sajat keszitesu halloween jelmezeket tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
Lesz egz halloweeni buli, es valami egyszeru jelmezt szeretnek, de azert ne legyen szemeteslada. Tudnatok ilyeneket mondani es hogy hogyan lehet elkesziteni.... Koszonom :)
2013. okt. 22. 15:40
 1/3 anonim válasza:
2013. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem van pár jól bevált házi jelmezötletem. ;)

Egyszerűek, de ha türelemmel készíted el, nem lesz szemetesláda :P


Madárijesztő:

Keress egy zakót és egy nadrágot, minnél elnyűttebb, szakadtabb, annál jobb!(A zakó alá vegyél fel egy kockás inget) Mindenféle színes és mintás anyagból vágj kifoltokat, és ragaszd a cuccokra. Szerezz egy marék szalmát vagy száraz füvet és tedd be a ruhák ujjába/szárába. Egészítsd ki a jelmezt esetleg egy régi kalappal és egy sima seprűvel (ne partvissal :D) és kész is vagy!


Múmia:

Szerezz egy fehér harisnyát és egy fehér, magas nyakú pólót, ezek lesznek a jelmezed alatt, hogy ne fázz. Kelleni fog még egy régi, fehér lepedő. Egy nagyobb tálba önts vizet és egy kis teát. Ebbe áztasd be a lepedőt mondjuk egy egész éjszakára. Ha megszáradt, vágd fel hosszú, keskeny csíkokra. Vedd fel a harisnyát és a pólót, és tekerd magadra a lepedőcsíkokat a lábadnál kezdve. Ha egy-egy anyagcsík véget ér, kétoldalú ragasztóval rögzítsd. Ha gondolod, tehetsz fel sminket is. Ehhez az arcodra kenj fel sok fehér színű alapozót és a szemed köré valamilyen szemhéjpúderrel fess sötét karikákat.

Remélem, segítettem.;)

2013. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi 2 válaszoló :D Megvolt a buli, igazából csak sima feketeség voltam, sminkkel. De azért köszi :)
2013. okt. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!