Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ruhát...

Szerintetek milyen ruhát illik felvenni egy 40 éves menyasszonynak?

Figyelt kérdés
2-ik házassága lesz,és nem hófehér nagy ruha.Bordó az jöhet?
2013. nov. 18. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább kosztümöt választanék!
2013. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Azt vegyél fel, amiben jól érzed magad és jól áll.


Szerintem a bordó is szép.

2013. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Menyasszonynak, menyasszonyi ruha.

Ez nem kérdés szerintem. És mindegy hány éves.

2013. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kedves utolsó.. Menyasszonyi ruha színének jelentése van.

Mivel a menyasszonyi ruha viselése egy hagyomány, így mindig az első esküvőnél hordták a boldog arák. A fehér menyasszonyi ruha jelentése: tisztaság, szűziesség.

Egy 40 éves nő, aki másodjára megy férjhez már nem illik fehér menyasszonyi ruhát viselnie.

Viszont a szépség, és elegancia ugyanúgy lehet.

Általában a második házasságnál szolid színeket választanak.

Lehet akár bordó szín is, ha nem kirívó, nem erős szín..Vagy lehet sárga, narancs, de láttam már világoskékben boldog menyasszonyt.

A lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben..

Egyébként én is 41 évesen mentem férjhez másodjára, és én ilyen a ruhában mondtam ki az igent

[link]

2013. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 40 évesen egy vajszínű (inkább sárgás, de nyár volt) egyszerű kosztümben voltam.
2013. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyárra tervezzük,és olyan fűzös szerű fölsőre gondoltam,és bokáig érő lefelé enyhén bővülő szoknyára.Szaténból.
2013. nov. 18. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
én hosszú lila egyrészes pántos estélyi ruhában voltam :) amiben jól érzed magad én is úgy gondolom... amit írtál szerintem tökéletes :)
2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy esküvőnél nem lehet olyan döntést hozni, ami mindenkinek tetszik majd. Hiába szervezel egy álomesküvőt, lesznek olyanok, akik azt gondolják, esetleg még mondani is merik, hogy mást vártak, más kellett volna. Éppen ezért: ami a te elképzelésed, az legyen, bármi is az!
2013. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!