Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Rendeltem dec.21-én egy...

Rendeltem dec.21-én egy hordozható DVD lejátszót a Media Markt-ból, másnap küldtek egy e-mailt hogy a következő munkanap alatt kihozzák. Eddig nem hozták ki és, hogy melyik a következő munkanap? Gondolom már 2014-ben?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 23:10
 1/3 anonim válasza:
A következő munkanap december 23. volt. A kereskedelmi egységek nem igazán tartják az összevonások, előrehozott munkanapokat, és pihenőnapokat. A reklamáció engedélyezett! Alapos késében van a cég, vagy gond van a csomaggal, esetleg elveszett, megsérült, nem sikerült beszerezni, bármi történhetett. Kérdezz rá! Ha eddig nem kaptad meg, lépni kell, különben ennyi idő után már sosem kapod kézhez, ha csak vársz. Nyilván hiba van a rendszerben.
2013. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Postán ellopták, nyugodj meg.

Reklamálj.

2013. dec. 31. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Máma kihozták, de köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 31. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!