Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a 2006. auguszt...

Emlékeztek még a 2006. augusztus 20-i, budapesti tűzijáték alatt kitört hatalmas viharra? Ott voltatok? Le tudnátok írni, mit éltetetek át?

Figyelt kérdés

Én 7 éves voltam akkor,egyébként is szörnyű gyerekkorom volt (és van is),ez pedig csak tetézte.

A szüleimet próbáltam is lebeszélni,hogy ne menjünk,de ők menni akartak...

Ez volt az első és utolsó ilyen ünnepség,amin voltam.

Iszonyatosan nagy pánik volt,a szél cserepeket sodort ránk,meg is sérültem a fejemen,és egy üvegszilánk pár centire a szemem mellett ment el (2 hónappal előtte műtötték a szememet).A fák dőltek ki,az emberek ugráltak a Dunába,a Vigadó téren nyomták egymást a korlátra.A metró később nem indult,beázott,olyanok is voltak,akik csaknem beugrottak a metró elé...

Borzasztó volt,5-en meghaltak,mégsem kapott nemzetközi visszhangot.



2014. jan. 1. 18:53
 1/7 anonim válasza:
86%
mert az emberek figyelmetlen férgek,és emberi hülyeség miatt haltak meg ártatlanok
2014. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hú, én is ott voltam bár én akkor még csak 6 éves voltam, ezért sokra nem emlékszem, de pánik az volt. Mi szerencsésen megúsztuk, éppen arra jött egy villamos és felszáltunk rá. Sértetlenül megúsztuk, azóta nem megyünk tüzijátékra.
2014. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En akkor voltam annyi idos, mint most te, es emlekszem ra rendesen. Nem voltam kint, mert utalom a tuzijatekot, de eleg sok ismeros kiment. En neztem a hireket, es orakig hivogattam mindenkit, hogy jol vannak-e. Szerencsere minden ismerosom meguszta, de ijeszto volt a tv-bol is.
2014. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Kinn voltam,amiket írsz jó része kamu.Senki nem ugrott vízbe,a metró is rendesen járt.A pánik nagy volt,rengeteg síró,bőrig ázott,félmeztelen embert kerülgettünk a Ferenciek tere metrólejáróban.Mi az Erzsébet-híd alá futottunk,az esőt vízszintesen hordta be a vihar.Páran lehasaltak meg egymást takargatták.Valakire rádőlt a nappal épített tribűn ami az air race-re készült.Valakire faág szakadt.Kb.ennyi.
2014. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2-es metró egyáltalán nem járt rendesen,tíz percig vesztegelt a Deák téren.Minden úgy volt,ahogy írtam...
2014. jan. 2. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
nem a kérdésre fogok válaszolni, mert nem voltunk ott. Fehérváriak vagyunk, itt is nagy vihar volt, bőrig áztunk, iszonyatos szél, Pesten hasonló, csak ott nagyságrendekkel több ember, kis helyen. azt nem értem, minek kell ezt előhozni? és ne haragudj, de 13 évesen? ott voltál, emlékszel, mi a kérdés?
2014. jan. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,és igen,részletesen emlékszem a dolgokra...
2014. jan. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!