Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nem kéne bevezetnünk a Giskenf...

Nem kéne bevezetnünk a Giskenflufnir-t? :D Valószínűleg december 20. és 23. között kell lennie.

Figyelt kérdés
A Family Guy 9. évadában volt a karácsonyi epizódban.

#Family Guy #giskenflufnir
2014. febr. 15. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon elírtál, mert a google csak ezt a kérdést dobja ki erre a szóra, így azt sem tudom, mi a fene lehet az!

Na meg pont karácsony előtt nem lenne értelme egy új ünnepnek!

2014. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csak hallás után írtam le, de szerintem jól

közben átgondoltam, és lehetne inkább dec. 15. (ha már FG, ezzel megünnepelhetjük Brian visszatérését)

2014. febr. 18. 11:06
 3/7 anonim válasza:
Ilyen angol szo nem letezik!
2014. febr. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem angol
2014. febr. 27. 19:02
 5/7 anonim válasza:

De... Miért kéne bevezetnünk? Ha majd nagyobb leszel, és nő grátisz gyanánt némi agy is hozzád, meglátod, hogy mekkora hülyeség a kérdésed...


És a 'Giskenflufnir' milyen tünde nyelven van írva? Ezt a felnőttek már nem érthetik, ugye?

2014. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gungasam ***** válasza:

A szóvégződésből ítélve valamely viking leszármazású nyelvből származhat a szó.

Nincsen semmi szükség idegen lököttségekre, van idehaza épp elég saját.

2014. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha az amerikaiak átveszik a mi szokásainkat/ünnepeinket, mi akkor sem. Ez a mi kultúránk, mi boldogságunk, mi szomorúságunk, nem kell még plusz nyűg.
2014. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!