Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Angol keringő dalok?

Angol keringő dalok?

Figyelt kérdés

Szalagavatómra kéne pár dal ami közül tudnánk válogatni. Angol keringő mellett döntöttünk úgyhogy inkább olyan zene kéne :) én is próbáltam keresni de nem sok sikerrel. kérlek segítsetek.

előre is köszi. :))



2014. szept. 8. 22:54
 2/5 anonim válasza:
2014. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lehet, hogy nem fog az embereknek tetszeni, amit írok, de engem nagyon idegesít, hogy itt is, meg ha rákeresek a youtube-on is, akkor ilyen modern, aláénekelt dalokat ad ki az angol keringőre. Pedig egyszer én is akartam angol keringőhöz zenét hallgatni, és mikor először próbáltam keresni, akkor ilyen különféle klasszikus zeneszerzőkre és szimfóniákra mertem gondolni, de amiket találtam, azok nagy csalódások voltak. Az első belinkelte a gyertyafény-keringőt/Auld lang syne-t, szerintem azt válaszd csak dallammal, szöveg nélkül. Itt van: https://www.youtube.com/watch?v=wHKR6l3NXlE

Szerintem elég gáz, hogy bálokon már mindenfél modern táncok, meg mindenféle gagyi musical-dalok vannak már.

2014. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen a harmadiknak igaza van. Ha 5-10 év múlva felteszed ugyanezt a kérdést, már ezt fogják belinkelni:

https://www.youtube.com/watch?v=BWfW9puOrD4 XD

2014. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm az eddigieket :)

és igen... :/ igazad van, de ez van :/ idesüllyed a világ...

2014. szept. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!