Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani humoros,...

Iron Princess kérdése:

Tudtok ajánlani humoros, egyedi, ötletes programokat egy halloweeni bulira?

Figyelt kérdés

Mielőtt kiokosítanátok, igen, tudom, hogy Magyarországon nem ünnepeljük a Halloweent - azonban egyre populárisabb, mellesleg én is rajongok ezért az ünnepért, s már évek óta szeretnék szervezni egy kisebb bulit október vége felé, viszont csak most jutottam el odáig, hogy ez az egész ténylegesen meg is valósuljon.

Persze az alapvető ötletek megvannak, de kellene még néhány tipp, hogy mit is csinálhatnánk a barátnőimmel. Előreláthatólag kb. hatan-heten leszünk, jelmezes "partiról" van szó, tehát ehhez mérten kéne valami jó programot kitalálni, de egyelőre nincs konkrét ötletem, szóval bármiféle tipp, segítség jól jönne. :) Többé-kevésbé normális válaszokat várok, de ugyebár egy kis poénba sem halunk bele. :D 13/L



2014. okt. 4. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha városban élsz, elmehettek ,,trick or treat-ezni". Mi voltunk kb. 2 éve és nagy buli volt:D Igaz,nem mindenki fogadt minket hatalmas örömmel, volt, ahonnan elzavartak bennünket, de lehet, hogy ezek nélkül nem is lett volna olyan vicces:D Ha meg kicsit másfélét szeretnétek, nézzetek egy horrort, vagy csak sétálgassatok jelmezben a városban.:D
2014. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*fogadott
2014. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Már ilyen fiatal korban tanítják, hogy van halloween, de azt már elfelejtik közölni, hogy ez egy rohadt angolszász és amerikai ünnep?!
2014. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a tippeket, valószínűleg egyiket-másikat hasznosítani fogjuk :)

Kedves Utolsó, egyszerűen éreztem, hogy lesz egypár ilyen válasz is... :D Képzeld, tisztában vagyok azzal, hogy a halloweent elsősorban Amerikában, illetve az angolszász országokban ünneplik, de ettől függetlenül tiltja valamiféle törvény vagy szabályozás, hogy én aznap bulit rendezzek? :3

2014. okt. 4. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, most én is bulit szervezek, kedvet kaptam :DD
2014. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tiltja semmi, de akkor az nem halloween-i buli. Hanem buli azért, mert ilyen kedved van.

Később ebből az lesz, hogy: iszok, mert szülinapom van, iszok mert a haverokkal vagyok, majd még később: iszok, mert hétfő-kedd-szerda-stb. van.

2014. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Es azert fog zulleni a tarsasag, mert a kerdezo tartott egy angolszasz unnepet. Hogyne, a balnak meg a Marsrol jottek.


Es hogy azert valami hasznosat is szoljak:

tokfaragas, remtortenetek, es a tobbi regi klasszikusok ilyenkor kihagyhatatlan. Esetleg kulonfele kihivasok, buntetesul tejszinhab az arcba, es minden ami a kekesteton megterem. Mindenfele - ugynevezett - 'challenge'-ek keringenek a Youtube-on tonnaszamra, tessek kutakodni, valogatni!

Ilyen pl.: Chubby Bunny Challenge, Not my arm challenge, MASH, What's in my hand - mouth, egy kis angoltudas es szarnyal a kepzelet. Egyezetek meg abban, hogy mindenki hoz egy csomag cukorkat, sutit, uditot, es a nasi le van tudva... (azert a fogkefe se maradjon otthon :D) Keszithetsz fott eteleket is, kidekoralod a fantaziad segitsegevel, es adsz neki valami extrem nevet, peldanak okaert; veres bekanyal, denevercombbal - ez lenne mondjuk a spagetti.


Dekoraciohoz szinten talalsz ezer meg ezer otletet DIY Halloween Decoration neven.

Bar nem unnephez kotott, de ha van Twistered, azzal is el lehet szorakozni.

Jelmezeknel eljatszhatna az illeto a szerepet, a tobbiek pedig zsuriznenek. Ha a szulok nem banjak, lemoshato hajspray es maris sziporkaztok mint egy diskogomb ;)


Egy ilyen parti megrendezese mar eleve nagy buli, allj hozza pozitivan, es legy kreativ :) Mellesleg en is imadom a Halloweent, nem bannam ha Magyarorszagon is elterjednenek az unnepi szokasok... Eros celzas?

2014. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is megyek majd az egyik barátnőmhöz halloweeni buliba.meg lehet,hogy nem magyar ünnep,attól függetlenül szerintem azt ünnepel mindenki amit akar.Mi kb.17-en leszünk :) Mi kártyázunk,táncolunk,egymást sminkeljük majd.(egyébként a jelmezeket is együtt terveztük meg)Ja meg becsöngetünk majd egy pár szomszédhoz,és beöltözve járkálunk majd az utcán :D meg majd nézünk valami jó horror filmet :)
2014. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!