Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti is fogjátok majd ünnepelni...

Ti is fogjátok majd ünnepelni a Halloween-t?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Heló!


Leíro, mit gondolok:


Nagyon sokan kiakadnak, hog "Há mi ez hogy má halloween, minek ünnepelni, itt vannak a fasza magyar ünnepek, azokat kellene nyomatni, nem az amerikai szart satöbbi satöbbi"

Nos, a világon emberek millióinak jön be az, amit egyes területeken halloweenkor csinálnak. Ezek közül toronymagasan vezet a félelemmel, ijedtséggel... kapcsoaltos dolgok. Az, hogy valakinek tetszik ez az egész, és mondjuk jópofa töklámpásoakt csinál, horrofilmet néz, beöltözik... cska egy nap az évből, amikor más emberekkel csinálhatja, voltaképp az egész világgla. És ez egy fantasztikusan jó dolog. Viszont ez nem ünneplés. Ahogy az sem ünneplés, ha valaki karácsonyfát vesz, vagy betlehemet... mert megtetszik neki. Ettől még nem lesz valaki keresztény. És folytathatnánk.

Szóval, én valószínáleg horrormaratont tartok majd, és lehet, hogy készítek valami oylat, ami a haloweenel kapcsolatos - plusz jelmezversenyre beültözök. De ettől még nem "ünneplem", olyan értelemben, ahogy sok fröcsögő ember iylenkor támad.

2014. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az jó , látom akkor nem vagyok ezzel egyedül :D én már vettem sok töklámpát , van jelmez és elmegyek másokhoz kéregetni cukrokat is. Mindegy hogy milyen ünnep akkor is jó , én már sok amerikai ünnepet tartottam :D
2014. okt. 27. 18:42
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk csak annyi szokott lenni, hogy töklámpást készítünk! :) Kisebb koromban el akartam menni jelmezbálba, de anya sátánista sz*rnak tartja ezt az egész halloween-t. Hiába mondom neki, hogy ez az egész csak arról szól, hogy az emberek jól érezzék magukat. Na de mindegy is...
2014. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem, a temetőbe megyünk ki. (Csak szombaton tudunk)
2014. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 horbeni ***** válasza:
64%
én nem ünneplem!
2014. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen. :) Tököt faragok, lakást díszítek... Várom már nagyon. :)
2014. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Valószínűleg beöltözök melóba.

Szerintem nincs ezzel az ünneppel semmi baj, amíg nem mások kárára "ünnepel" valaki (tehát pl. azt nem tartom jó ötletnek, ha valaki zombinak öltözve, sötétben az utcán előugrál másokat ijesztegetni, az ilyen ember egy beteg állat és kezeltesse magát), meg szerintem a cukorkakéregetés is elég nagy hülyeség.

2014. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
4-es: Halloween pénteken van, szombaton Mindenszentek van...
2014. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem, nem szoktam divatbol unnepelni. A cukorka keregetes nem tul jo otlet, hacsak nem ismered azt akihez mesz, maskulonben el fognak kuldeni a francba a szellemjelmezzel egyutt. :P
2014. okt. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden évben csapunk halloween partyt, horrorfilmekkel, igény szerint beöltözéssel. Akinek nem tetszik, az maradjon otthon és dühöngjön. Kit érdekel?
2014. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!