Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Rossmann Cewe Fotókönyv...

Rossmann Cewe Fotókönyv mennyi idő alatt készül el?

Figyelt kérdés
Két hete hétfőn adtam le a rendelést, azóta semmi hír róla. Egy hét után írtam az ügyfélszolgálatnak, akik azt írták, hogy készül és hogy értesíteni fognak. Azóta még mindig semmi. Aggódok hogy esetleg valami baj lehet vele azért késnek. (Elég drága lett a végeredmény, ezért félek hogy mi van ha valami nem fog stimmelni vele, nem szeretném feleslegesen kifizetni). Ha esetleg nem tetszik a minősége vagy bármi gond van vele köteles vagyok átvenni és kifizetni? (Vagy vissza lehet vinni utólag reklamációval?) Elég sürgős lenne az átvétel, nem gondoltam hogy ennyit ülnek rajta:S

2014. nov. 24. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A Cewe könyvei elég silány minőségűek, viszont cserébe nagyon olcsó, sajnos ez ilyen. Mondjuk két hét alatt általában az én könyveimmel is elkészül a cég aki készíti őket pedig az kicsit más kategória (viszont cserébe a triplájába kerül).
2014. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez egyáltalán nem olcsó:S Nem kell tükörtiszta minőség, de remélem azért nem lesz elmosódott. (Most kicsit megijesztett amit írtál:S)
2014. nov. 24. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi, én nagyon sok könyvet csináltattam már, és gyönyörűek lettek. Az Első csak nagyzol, hogy ő gazdag... Ne foglalkozz vele. A Cewe teljesen jó. Ez alól az a kivétel, ha eleve a feltöltött képnek nem elég nagy a felbontása - de azt szerkesztésnél jelzi a program.


Ilyenkor már a közelgő karácsony miatt nagyon sokan rendelnek, úgyhogy tovább tart. 2-3 hét körül van, sőt, ha jól emlékszem, alapvetően valami 15-20 napra vállalják, de persze annál azért hamarabb meg szokott érkezni.

2014. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kép minősége leginkább attól függ, hogy milyen képeket töltöttél fel bele amikor megtervezted (ha a kép bemozdult/életlen akkor a könyvben is az lesz), ha a kép jó akkor múlik a nyomdán/laboron, hogy milyen minőséget kapsz, de én nem erre gondoltam. A lapvastagság, a gerinc, a kötés és a borító határozzák meg együtt egy fotókönyv minőségét. Főállású esküvőfotósként részben abból élek, hogy fotókönyveket tervezek (bár a gyártásra valóban viszonylag kicsi a rálátásom). Nem vagyok gazdag, csak kicsit más fogalmam van a minőségi fotókönyvekről. :)
2014. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Első fotókönyvem, és kicsit túl izgulom. Sajnos a képek nem a legjobb minőségűek (bár mosolygós zöld és "normál" sárga fejet kaptam rájuk, szóval bízom benne hogy jó lesz a végeredmény), de ez nem rajtam múlt. Teljes titokban ajándékba készítettem ezt a fotókönyvet és fb-ról letöltött képeket használtam. Nyilván kiválogattam őket amik nem voltak élesek vagy eleve mosódottak azokat nem tettem bele. Esetleg azért aggódok hogy nehogy valamelyik pixeles legyen. De aztán lehet hogy tök feleslegesen aggódok itt. Remélem most már megérkezik mert szombaton akarom odaadni az ajándékot.
2014. nov. 24. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!