Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Lehet szalagavatós ruhát...

Lehet szalagavatós ruhát esküvőre kölcsönözni?

Figyelt kérdés

Megengedik a szalonban, hogy egy szalagavatós ruhát (a szalagavatós kölcsönzési áron) béreljek esküvőre? Azért kérdem csak, mert néztem most egy szalon honlapját, ahol konkrétan ugyanazt a ruhát láttam az esküvői albumban kilencszeres áron, mint a szalagavatós albumban. Azt tudom, hogy a szalagavatós ruhákat sokkal többször adják ki, azért olcsóbb, de őszintén szólva nekem a szalagavatós ruhámmal sem volt az ég világon semmi gond (nem volt lestrapált, ráadásul nem volt vészesen régen az esküvőm, 3 éve csak, mert fiatal menyasszony vagyok.)

Mit gondoltok erről? Egyáltalán a szalonban belemennének ilyesmibe? Vagy akár eladni nekem egy szalagavatós ruhát? Ha van ilyesmi tapasztalatotok, az még jobb. Előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!



2014. dec. 11. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és azt lehagytam, hogy az esküvő nyáron lesz, tehát nem éppen szalagavató szezonban, nem tudom az milyen értelemben számít...
2014. dec. 11. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha 3 éve volt az esküvőd, akkor most miért akarsz menyasszonyi ruhát?
2014. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem, mert eleve van különbség, hogy egy 10 perces táncig, illetve egy egész délutánon és estén keresztül használsz egy ruhát, gondolom egy esküvőn jobban összekoszolódik és rákérdezhetnek, hogy miért is van ez.
2014. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, ebben van valami. Am, az első válaszolónak: elírtam, bocsi :) , szóval a szalagavatóm volt 3 éve
2014. dec. 11. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, legfeljebb furán fognak nézni rád, mert a szalonokban a szalagavatós ruhát úgy kezelik hogy az a leselejtezett menyasszonyi ruha.
2014. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más a történet, szóval valószínűtlen, sőt egészen biztos, hogy nem. Nem véletlenül kerül többe vagy azért mert "esküvőre kell, akkor biztos kifizetik" hanem azért mert átlag tizenkétszer annyi ideig viseled, sokkal nagyobb igénybevételnek van kitéve, sőt kültéren is hordd, fotózásra viszed stb...
2014. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Pl. a Boglárka szalon honlapján írva van, hogy diákigazolvánnyal még esküvőre is lehet szalagavatós áron (azaz 160 ezer helyett 22.000-ért). :)
2015. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!