Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van olyan program vagy webolda...

Van olyan program vagy weboldal amit ha használok akkor az emlékeztet a szülinapokra és névnapokra?

Figyelt kérdés

PL:ki írja a képernyőre egy ablakba az aktuális szülinapokat és névnapokat vagy e-mail küld róluk!

Azt tudom hogy az a bizonyos közösségi oldal emlékeztet a szülinapokra, de olyan kell ami a névnapokra is emlékeztet!



2015. márc. 28. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Számtalan ilyen van.

Én még a tatárjárás előtt kezdtem el használni az Értesíts.hu-t ( [link] és még a mai napig szorgalmasan küldözgeti az emlékeztetőket.

Ennél sokkal jobb a Google naptára. Regisztrálj egy Gmail címet, és a naptárba bármit beírhatsz (akár ismétlődő eseményeket is). A szépsége ennek az, hogy a naptárat honlapba is be tudod illeszteni. Ráadásul az Androidos telefonokkal (is) simán lehet szinkronizálni, vagyis a telefonod naptárában is megjelenik az, amit ebbe beírtál.

De ha "buta" telefonod van, akkor sincs gáz: ha a regisztrálásnál megadtad a telefonszámodat, SMSben is értesít téged. Alapvetően háromféle értesítést lehet beállítani: emil, előugró ablak vagy sms.

Tekintve, hogy ez mindent tud, amire szükség van, nem hiszem, hogy ennél jobb létezne...

2015. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Nem is tudtam róla hogy ennyire jó a Google naptár :)

2015. ápr. 2. 06:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak böngészgesd nyugodtan Sok meglepő dolgot tud: összedolgozik a Google térképpel, több, kbözp naptárat lehet megosztani és szinkronizálni (vagyis megoldható az, hogy pl. a munkahelyi naptáradat "összefésülöd" a párod által megosztott naptárral, így elkerülhető, hogy a kböző programok egymásra csússzanak).

Na és persze, kérheted, hogy automatikusan jelenítse meg a hivatalos ünnepeket, helyi időjárást stbstb...

2015. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2015. ápr. 4. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!