Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki?

Szerintetek nem ciki?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt van a halloween és én mindig ünneplem. Beszeretnék öltözni a suliban de nem durván. Kb egy boszorkány sapkával fekete cuccokkal csizmával tupírozott hajjal meg ilyenekkel. Szerintetek nem lesz ciki. Én vagyok az osztály őrültje. Velem buli az élet. Szerintetek szóljak másnak is hogy buli lenne beöltözni? Előre is köszönöm!

2015. okt. 17. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én biztos zavarban lennék, ha csak én lennék beöltözve. De ha te ilyen vagy, akkor már tuti megszokták tőled :)

De úgy biztosan nagyobb buli lesz, ha többen is beöltöztök :)

2015. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg a többiekkel, hogy öltözzetek be. :)
2015. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem rossz otlet, Magyarorszagon nem szokott lenni a suliban Halloween temaju buli? Ha nem, rendezhettek egyet vagy szimplan megbeszeled az osztalytarsaiddal, hogy 31-en mindenki beoltozve jojjon iskolaba!
2015. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké mindenkinek köszönöm a bíztatást és a kedves szavakat! Kezdek is szervezkedni! :)
2015. okt. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!