Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » HALLOWEEN Hogyan tökéletesítse...

HALLOWEEN Hogyan tökéletesítsen a halott menyasszony jelmezem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ez az utolsó Halloween partim ebben a suliban (8.-os vagyok) és minden évben beöltözök. Idén halott menyasszony leszek. Van egy kissé megsárgult, klasszikus A-vonalú, csipke, esküvői ruha és ehhez egy kicsit szakadt fátyol. Szeretném elsápasztani arcom, na ezt hogy? Egy csokrot is szeretnék, milyet? Művért hogyan csináljak? Vagy inkább vegyek? A művér kijön a ruhából? Mivel koszoljam össze kicsit? Milyen lábbelit viseljek? A hajammal mit kezdjek?

Persze a kérdések egy részére van válaszom.

Előre is köszönöm.

xx



#menyasszony #Halloween #zombi #jelmez #halott #jelmezbál #halottmenyasszony #jelmezesparti #halloweenbuli
2015. okt. 18. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az arcodra vegyél fehér arcfestéket, vagy a legvilágosabb árnyalatú alapozót, a legjobb barátnőm amikor halott menyasszony volt rúzst és vízfestéket használt vérnek, nem fog kijönni a ruhából, azt ne nagyon kend össze szerintem, inkább a testedet. Ha meg van anyukád esküvői csokra megszárítva az tökéletes lesz. Cipőnek szinte akármilyen alkalmi cipő jó, de még jobb, ha egy kicsit szakadt.
2015. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Merem remélni, hogy a Tim Burton féle Halott Menyasszonyra gondolsz, és nem egy szakadt ruhás, művérrel borított zombimenyasszonyra. Mert ez utóbbi rettenetesen gagyi, és az elmúlt 5 évben a jelmezesek 90%-a zombi, a többi meg Joker. Szóval maradjunk Tim Burtonnél. Na ahhoz nem kell művér (ami egyébként ki sem jönne a ruhából, meg a kosz se nagyon), mert a Halott Menyasszonynak nem véres a ruhája, sőt semmije. Kék hajspray, fehér+kék arcfesték összekeverve, kék szemhéjfesték, és egy halványlila rúzs. A ruha pont eléggé csúnya, ha meg van sárgulva, nem kell összekoszolni semmivel. Mondjuk ha nyolcadikba jártok, akkor valószínűleg fingotok nincs Tim Burtonről, csak a zombikért vagytok oda. Úgyhogy nyugodtan felejtsd el, amiket írtam, locsolj magadra egy liter paradicsomlevet meg egy kis sarat, aztán szevasz. Úgyis mindenki a saját jelmezéért lesz oda, aztán el is felejtitek az egészet.
2015. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Kedves 2. válaszoló! Tényleg nem ismerem/ismertem Tim Burtont, de arra a halott menyasszonya készültem. Köszönöm, hogy segítettél megbizonyosodni az elhatározásomban. De attól,hogy nyolcadik osztályos vagyok, attól még nem kell leminősíteni azoknak a nyolcadikosoknak a szintjére, akikről beszéltél. Képzeld el, nekem van agyam, nem vagyok az az egocentrikus, ostoba tömeglány, akinek te gondolsz. Mielőtt elítélsz talán ismerj meg vagy ha nem akarod, kérdezd meg, hogy érdekel-e. Mert nem.
2015. okt. 19. 15:00
 4/4 kutyusimádó ***** válasza:
Láttam egy webshopon sprays művért, ami kijön a ruhából(elvileg, azt írták, hogy ruhára fújható). Az arcodat egy halvány alapozóval+egy kis fehér festékkel tudod megcsinálni. A hajad lehetne mondjuk egy kicsit kócos és tépedt(nehogy kitépd a hajad) :D meg összekoszolhatod és faleveleket is rakhatsz bele :) remélem segítettem, jó haloweenozást
2015. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!