Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogyan telt családi körben az...

Hogyan telt családi körben az október 23. -ai ünnepnap?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ma volt: fűnyírás, diószedés, udvartakarítás, tanulás az elsőssel, főzés, majd este elmentem futni.


40/N.

2015. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Sirva eneieltuk el a himnuszt😆


Szerinted a "Magyar"nep tobbsege ünneplik ezt az ünnepet? Vagy inkabb orulek a ennek az egy napnak hogy otthol maradhatnak es nen dolgoznak!

2015. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Palacsintát ,palacsintával ettünk ..nem ez volt a lényeg hanem hogy az a mocsok apám lenyúlta alattomos módon a dohányom háromnegyedét ,és nincs se bolt se pénz másikat venni.
2015. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Annyira furi ez a kérdés, mert ez nem olyan, mint a karácsony vagy a húsvét, hogy van egy általánosan elfogadott forgatókönyv, és családonként eltérhetnek tőle.


Nem kellett dolgozni. De hétvégén sem kell, akkor miért nem teszed fel ezt a kérdést? Okt. 23. nem családi ünnep.

2015. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
7-kor keltem, aprítottam egy kis fát a kazánba és begyújtottam. Adtam kaját a tyúkoknak, töltöttem pár cigit és elmentünk faterral diót szedni. Hazajöttem, ebédeltem, gépeztem egy kicsit, utána csapattuk motorral földúton haverokkal. Késő délután motorozás után iszogattunk nálunk egy kicsit. Most pedig filmet nézek meg gyakorizok. 19/f
2015. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
49%

3-as:ne kamuzz! ;-)

Kérdező: ahogy más nap is. Mármint hétköznap.

2015. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Elmentem 500-ad magammal és felgyújtottunk pár kisebb önkormányzatot aztán magyar zászlóval végig vonultunk a 8.kerületben. :D


Viccet félre téve: Ünnep nap? Csak papíron. Összesen több mint 6 órát voltam úton, de haza értem. :D Lazítottam, semmi olyat amit az "ünnep nap" alkalmával érdemes lenne megemlíteni. :D 22/f

2015. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
ettünk egy lidl-s mirelit pizzát, én délig aludtam aztán tanultam, apukám a nappaliban polcot szerelt, anyukám pihent, bátyám szintén tanult. izgi? :D
2015. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Ünnepnap ? Megmondom őszintén, én semmit nem ünnepeltem október 23.-án

Nincs is semmi okom, sem indokom, hogy ünnepnek tekintsem.

2015. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Eljöttünk Prágába, ami a szokásos őrülettel zajlott (soha, sehova nem bírunk időben elindulni.) Mióta megérkeztünk, szuper, sétáltunk, várost néztünk, vacsiztunk, söröztünk.:-) Most pihentetem a lábam a holnapi túrára.

Amúgy több magyar van itt, mint bármilyen más náció, elvétve hallani az utcákon, étteremben, sörözőkben cseh, német, angol beszélgetést, szinte mintha otthon lennénk.

2015. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!