Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért hordanak egyesek kokárdá...

Miért hordanak egyesek kokárdát március 15. előtt és után is?

Figyelt kérdés
Tudom hogy részben politikai állásfoglalás is, és nem provokálni akarok, csak ez olyan mintha novemberben már felállítanám a karácsonyfát.
2016. márc. 14. 12:12
 1/6 anonim válasza:
3%
Mert pojácák.
2016. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert biztos volt valami megemlékezés aznap.De ez miért zavar?
2016. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert vaskalapos vagyok, és irritál ha februárban már csokinyuszit látok és március 14-én meg kokárdát. :D
2016. márc. 14. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem az egyik tanárom volt ilyen..fuu de idegesitő volt ő még március 17.én is hordta meg szerintem még utána is.
2016. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Képmutatás. Általában ők azok, akik mindig hangoztatják, hogy "látod, bezzeg azok a határontúli magyar gyerekek igazi átéléssel éneklik a magyar himnuszt, így kéne itt is mindenkinek, dehát a mai fiatalokból már kihalt a magyarságtudat, de bezzeg ÉN igaz magyar vagyok..." ésatöbbi.
2016. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én speciel azért, mert szeretem hordani, de 15-én pont nem megyek sehova, lévén munkaszüneti nap, a boltok meg zárva. Itthon minek hordjam?
2016. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!