Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem ment...

Van itt olyan, aki nem ment el a diplomaosztójára?

Figyelt kérdés

Miért nem? Hogy és mit jeleztél vissza?

Nekünk e-mailben kell megírni, de nem tudom indokolni.



2016. júl. 5. 21:44
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Mivel volt szopatás bőven, így nem mentem el.

Másrészt kedvem se volt felkelni és felutazni.

Én nem is írtam semmit, sőt nem is szóltam.

Emiatt nem érhet hátrány.

Annyi hogy a rendezvény előtt lesz majd névsor olvasás, aztán kihúznak.

2016. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nálunk kérték a meghívóban, hogy jelezzünk vissza június 8-a 14 óráig e-mailben, pedig csak 19-én lesz az ünnepség. És ha ott nem veszem át személyesen, akkor csak 27-én vehetem át a tanulmányi osztályon. :(

Ez már eleve hátrány...De nem akarok elmenni.

2016. júl. 6. 01:20
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk szóba sem kerülhetett volna, hogy valaki ne legyen ott, mert nekünk nem diplomaosztó volt, hanem doktorrá fogadás. Aki azon nem vesz részt, az nem kapja meg a doktori címet, ergo nem végezheti a szakmáját.


De ha nálatok ilyen nincsen, akkor semmi hátrány nem érhet.

Ez a kérdés amúgy vagy egy hónappal elkésett, vagy júliust akartál írni...


Ha az a kérdés, hogy jelezd, hogy nem tudsz ott lenni, akkor tedd ezt. Indokolást amúgy nem kértek gondolom. Felnőtt ember vagy, ne szerencsétlenkedj már ezen. Írd azt, hogy személyes vagy családi okokból nem tudsz sajnos részt venni, kéred, hogy biztosítsanak neked lehetőséget arra, hogy majd utólag, a tanulmányi osztályon vedd át a diplomád.


Ennyi.

2016. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Én elmennék, ha nincs különösebb programom.de ha nem akarsz,akkor írd meg,hogy családi okok,vagy dolgozol aznap és nem tudsz szabadságot kivenni, szeretnéd átvenni a tanulmányi osztályon.

mondjuk nem értem,hogy miért nem lehet utána való héten átvenni?

2016. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
A két mesterszakomból az egyikre nem mentem el. Nyáron volt, hőség volt, nem tartottam olyan fontosnak már, ennyi. Nem jeleztem semmi, mert nem kellett.
2016. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Én nem mentem el, mert nem tudtam, hogy lesz. nem értesítettek sehogy. Pedig vártak, mert a többiek mondták, hogy szólítottak, és nem mentem ki. Persze, hiszen épp dolgoztam :)

Másnap láttam az újságban a képet, hogy volt. Akkor elég rosszul esett, de már nem bánom. Postán megkaptam később az oklevelet.


Írd azt, hogy családi okok miatt nem mész, arra nem szoktak tovább kérdezősködni.

2016. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
83%

Megírod, hogy nem tudod átvenni, és 27-ére sem tudsz felutazni, ezért kéred hogy postázzák ki címedre az okleveled. Ennyi.

Nem kell semmiféle kifogásokat kitalálni, csak ennyit írj le! Ez a "családi okokból" szerintem a legnagyobb átlátszóság, persze a tanulmányi osztály felé megfelelő, meg hivatalos szervek felé, de ismerősnek ilyet mondani már elég gáz. A hazudozókat meg senki nem bírja.

Én sem ünnepelnék olyanokkal akikkel nem bírtuk egymást évekig. De én olyan vagyok, hogyha valaki rákérdez, simán meg is mondom neki, hogy azok után ahogy viselkedett velem, örülök, ha nem látom.


Más részről a diplomaosztó a te ünneped, szóval attól hogy volt néhány hülye csoporttársad, még el is mehetnél. Már nem kell velük beszélned, ha nem akarsz. Persze te ismered a saját körülményeid, meg hogy hogyan lesz szervezve.

2016. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csoporttársakkal nincs igazán kapcsolatom, néhány jó ismerősöm volt, de mivel ingáztam ezért velük is csak ritkán beszéltem és azt sem tudom ki mikor végzett...

Szóval nem miattuk nem mennék. Hazudni meg utálok, ezért érzem problémának a visszaírást. Nem családi okokból nem mennék, hanem mert nem akarok. Persze az igazság mindig túl nyers.

2016. júl. 6. 22:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el a BSc-re csak az MSc diplomaosztóra. Tanulmányi hivatalba felvettem a diplomát azt kész. Senkinek nem kellett szólni.
2016. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Az első szakom diplomaosztójára én sem mentem el, mert akkor már a másik egyetemet csináltam, és azzal ütközött. Akkor úgy voltam vele, hogy fontosabb a jövőt építeni, mint a múltat ünnepelni. A másodikon már részt vettem.


Emailben kellett jelezni, ha valaki nem tud ott lenni, de indokolni nem kellett.

2016. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!