Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam meg a hallowe...

Hogyan csináljam meg a halloweeni terminátor sminket?

Figyelt kérdés
A suliban lesz halloweeni buli, és ki szeretném magam festeni terminátornak. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudok olyan masszát keverni itthon, amivel olyan hatást tudok elérni, mint ha a felszakadt bőr lenne? Próbáltam egy olyan kotyvalékkal, amiben volt liszt, víz, méz, ételfesték, és egy kis arckrém, hogy ne száradjon ki annyira. Még így is kiszáradt a massza, szemcsés lett és betöredezett. Nem jött be... A neten sok helyen keresgéltem, de mindenhol olyat találtam, amihez nincs alapanyagom, és venni már nem szeretnék túl sok mindent (pl műszempilla ragasztót, latexet, stb), mert így is elég drága volt az arcfesték. (15/L)

2016. okt. 21. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ragasztó? Esetleg ragasztó+papírzsebi (rétegenként)
2016. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam a papírzsepire, ki is próbáltam, csak nem tudom, hogy milyen ragasztót használjak (ami nem káros a bőrre, és nem drága).
2016. okt. 21. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!