Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Várjátok már a téli szünetet?...

Várjátok már a téli szünetet? Dolgozók, ti hány napra veszitek ki a szabadságot?

Figyelt kérdés
És mi a tervetek a szünetben? :D
2016. dec. 15. 17:55
 1/6 anonim válasza:
Dolgozok két ünnep között, amúgy várom azt a pár napot ami így is szabad lesz. A hideg ellenére bejárati ajtót kéne cserélnem, azonkívül pihenek, eszem, iszom majd.
2016. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon várom, mivel az osztályommal egyetemben teljesen be vagyok sokallva, mindenki sík ideg, csak a hajtás megy, megfelelni próbálás stb. Többen kaptunk már kisebb-nagyobb idegösszeroppanást is, føleg azok, akik nagyon maximalisták és minden tárgyból a 6-osra hajtanak (persze nem azt mondom, hogy tanulni felesleges, de amikor a vegyésznek készülő osztálytársam ugyanúgy csak magolja, magolja az éneket meg a můvtörit is, egy minimális hibáért is felakasztva magát, az már szerintem eléggé fárasztó). Száz szónak is egy a vége, nagyon kell már ez a pihenés. Tervem nincs semmi különös, a karácsonyt hagyományosan családi körben ünnepeljük, szilveszterkor meg valószínűleg a legjobb barátnőmnél ketten fogunk egyet bulizni. Ezenkívül természetesen muszáj tanulnom is és ha lesz hozzá kedv meg idő, akkor kilátogatok a Vörösmarty térre :)

16/L

2016. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki várja. Én még csak diákmunkásként dolgozom tanulás mellett. Január első felében nyelvvizsgázom, tehát Karácsonykor is pluszba kell tanulnom egy következő nyelvet, amelyre a jelenlegi iskolámban semmi szükségem, de egyetemre nem vesznek fel nélküle. Remélem dolgozhatok is, mert az összes pénzem a nyelvvizsga jelentkezésére ment el. Még nem vettem meg mindenkinek az ajándékát. Meséljen a kérdező is arról, hogyan tölti az Ünnepeket!
2016. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy fizetett napom, és négy szabadnapom lesz, de előtte és utána 7+ napokat dolgozom, mert csak így tudtam megoldani, hogy karácsonykor ne kelljen.

A tervem meg felerészt kúrálom magam a túl sok munka és stressz okozta betegségekből, másrészt kimegyek az erdőbe, ahol nincsenek emberek, illetve csak kutyasétáltatók és kutyák meg madarak vannak.

2016. dec. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon várom, az év végén a lelket is kihajtják belőlünk a munkahelyen. Karácsony előtt leszek 3 napot szabadságon, a két ünnep között dolgozom. A szünetben próbálok feltöltődni, a barátommal leszek, első közös karácsonyunkat töltjük. Neked hogy fog telni?
2016. dec. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Próbálom majd értékelni, hogy végre 12 napot otthon lehetek. A felgyülemlett stresszt kicsit levezetem, kimegyünk a haverokkal inni, dumálgatni, megnézzük a faluban a karácsonyi díszeket. Regényeket olvasok, idén karácsonykor elolvasom Charles Dickenstől, a Karácsonyi ének c. könyvet is, mert már illene. A családdal leszek, karácsony jellegű filmeket nézek.

Hálistennek már csak a holnapi napot kell túléljem :)

2016. dec. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!